Dilan-Engin Polat çiftinin skandalından sonra fenomen isimlerin olayları bitmiyor. Her defasında gündeme gelmeyi başaran fenomenlerden Banu Parlak’ın köpeği, komşusunun köpeğini parçalayıp öldürmüştü. Sosyal medyada yayılan görüntülerin ardından Parlak’ın borçlu olduğu bir dosyayla ilgili gittiği Küçükçekmece Adliyesinde olay çıkardığı öğrenildi.

Banuparlakkopek

SAVCI İFADEYE ÇAĞIRDI

Sosyal medya fenomeni Banu Parlak daha önce de, Dilan ve Engin Polat çiftinin güzellik merkezine silahlı saldırı düzenlediğine dair iddialarının ardından gündeme gelmişti. Parlak, bugün borçlu olduğu bir dosyayla ilgili Küçükçekmece Adliyesine geldi. Adliyede icra dosyasından dolayı icra memuruyla tartışan Parlak, adliyeyi birbirine kattı. Parlak, savcı tarafından ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

Banu Parlak'ın köpeği, komşusunun köpeğini parçalayarak öldürdü Banu Parlak'ın köpeği, komşusunun köpeğini parçalayarak öldürdü

BANU PARLAK'IN KÖPEĞİ, KOMŞUSUNUN KÖPEĞİNİ PARÇALAYARAK ÖLDÜRMÜŞTÜ

Beylikdüzü Marmara Mahallesi'nde bulunan lüks sitede yaşayan Banu Parlak’ın Drago isimli köpeği, komşuları Yasemin Kılıç ve annesinin köpekleri Leo'yu isimli köpeği saldırmıştı. Site sakinleri köpekleri güçlükle ayırmaya çalıştı. Leo'yu ağır yaralayan Banu Parlak'ın köpeği Drago, Yasemin Kılıç'ın da kolunu çizmişti. Olay sonrası veterinere götürülen Leo isimli köpek ölmüştü.
 

Editör: Kübra Şenal