Kanal D'nin sevilen ve ilgiyle takip edilen programı Gelinim Mutfakta, 6.sezonu ile son hızıyla devam ediyor. 23 Ağustos puan durumu oldukça merak ediliyor. Gelinim Mutfakta hafta içi her gün 13.00'da Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Nursel Ergin'in sunuculuğunu üstlendiği Gelinim Mutfakta'nın yeni sezonunda Elif Akçam, Tuğba Erurul, Melike Denktaş ve Fatma Sağlam yarışmacıları yer almaktadır. 23 Ağustos Çarşamba günü altınları kim kazandı, günün birincisi kim oldu? merak edilen konular arasında yer alıyor. İşte tüm detaylar..

gelinim-mutfakta-23-ağustos

Gelinim Mutfakta 23 Ağustos Çeyrek Altını Kim Kazandı?

Gelinim Mutfakta 22 Ağustos Salı günü, en yüksek puanları toplayan Tuğba gelin, çeyrek altının sahibi olmuştu. Bugün de son hızıyla devam eden Gelinim Mutfakta programında bugün, 17 puan ile çeyrek altının sahibi Elif oldu. Elif gelin, en iyi çıtır şinitzeli yaparak günün birincisi oldu. 

Gelinim Mutfakta 24 Ağustos Neler Olacak?

Son hızıyla devam eden Gelinim Mutfakta Programı, her geçen gün ilgiyle takip ediliyor. 24 Ağustos perşembe günü için yayınlanan fragmanda Tuğba ile ilgili şok edici bir mesaj geldiğini belirten Nursel Engin, izleyenleri meraklandırdı. Elif Gelin'in kayınvalidesi Çiğdem Hanım ise, bu haftadan sonra yarışmadan ayrılmak istediğini belirtti. Oldukça meraklandıran bölüm, yarın saat 13.00'de ekranlarda olacak.