15. Gap Oscar ödülleri sahiplerini buldu!

GAP Gazeteciler Birliği tarafından Malatya'da düzenlenen 15. Uluslararası GAP Oscar ödül töreni sahiplerini buldu.

GENEL 15.05.2022, 11:34 15.05.2022, 12:11
15. Gap Oscar ödülleri sahiplerini buldu!

GAP Gazeteciler Birliği tarafından geleneksel olarak düzenlenen Oscar ödüllerine bu yıl Malatya ev sahipliği yaptı. Malatya Büyükşehir Belediyesi Nikah Sarayında gerçekleşen 15. Uluslararası GAP Oscar ödül töreni ise siyasetten, sanata, medyadan, kültür sanata birçok ismi bir araya getirdi.

Resim

TÖRENDE ÇEŞİTLİ DALLARDA ÖDÜLLER DAĞITILDI!

"En başarılı devlet adamı" ödülüne layık bulunan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın teşekkür mesajının, sinevizyon eşliğinde görüntülü izlendiği, ödülünü ise Tatar adına KKTC Gaziantep Başkonsolosu Fahri Yönlüer'in aldığı törende, "En başarılı makam" ödülü Kırgızistan'ın Ankara Büyükelçisi Kubanıçbek Ömüraliyev'e, "En başarılı bakan" ödülü ise Irak Bölgesel Yönetimi Etnik ve Dini Oluşumlar Sorumlu Devlet Bakanı Aydın Maruf'a verildi.

Resim"En başarılı siyasetçi" ödülünün TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı, AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın'a, "En başarılı vali" ödülünün Hakkari Valisi İdris Akbıyık'a, "En başarılı belediye başkanı" ödülünün Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'a verildiği törende, "En başarılı medya kuruluşu" ödülü ise Anadolu Ajansının (AA) oldu.

EN BAŞARILI BÜROKRAT YALÇIN TOPÇU

Törende "En başarılı bürokrat" ödülü alan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu da millet olarak her zaman başların dik olacağını belirterek "Tam bağımsız, her alanda güçlü bir Türkiye ile en hem bölgemizde hem dünyadaki bütün küresel oyunları Uzun Adam'la birlikte bozacağız. Kimse bizi Kürt'ü ile Alevi'si ile Türkmen'i ile bir millet olmaktan alıkoyamayacak, bir vatan olmaktan alıkoyamayacak, bir bayrak olmaktan ayrı koyamayacak, bir devlet olmaktan ayrı koyamayacak. Önümüzdeki asır Türk asrı olacak." dedi.

ResimYILIN EN BAŞARILI İL EMNİYET MÜDÜRÜ ERCAN DAĞDEVİREN

Öte yandan, GAP Gazeteciler Birliği’nin düzenlemiş olduğu 15. Gap Oscar Ödül Töreni’nde, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren “Yılın En Başarılı İl Emniyet Müdürü” ödülüne layık görüldü.

banner2
Yorumlar (0)
22
açık