25 yıllık doktorun sır ölümü!

Kocaeli'nde görev yapan genel cerrah Necati Tan, İstanbul'daki evinde ölü bulundu. Tan'dan haber alamayan eşi, eve gelince yatak odasında korkunç manzarayla karşılaştı. Olay yerine gelen ekipler, tüm müdahalelere rağmen Tan'ı kurtaramadı. Genel cerrahın baş ucunda bulunan esrarengiz şırınga ise incelemeye alındı. Ölümü şüpheli bulunan Tan'ın kesin ölüm nedeni otopsi sonrasında belli olacak.

Genel 10.01.2023, 11:20 10.01.2023, 11:32
25 yıllık doktorun sır ölümü!

Genel cerrah Necati Tan, tıpkı kendisi gibi doktor olan eşi tarafından evinde ölü bulundu. Yanı başında da bir şırınga vardı. Uzman isimler ölümün sır perdesini aralayacak o şırıngayı incelemeye başladı.

EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

Doktor Necati Tan, 55 yaşındaydı ve genel cerrahtı. Kocaeli'nde devlet hastanesinde çalışıyordu. İddiaya göre önceki gün eşi onu aradı ama ulaşamayınca İstanbul Ataşehir'deki evine geldi. Kapıyı açan Tan'ın eşi korkunç manzarayla karşılaştı. Tan'ın yatak odasında cansız bedenini bulan eşi hemen ekiplere haber verdi. Yapılan tüm müdahalelere rağmen Tan hayata döndürülemedi. Tan'ın baş ucunda ise bir şırınga olduğu öğrenildi. 

'ŞIRINGA' DETAYI

Olay yerine gelen polis ve savcı, Tan'ın cansız bedeni üzerinde inceleme yaptı. Ölümü şüpheli bulunan Tan'ın cansız bedeni adli tıpa otopsiye gönderildi. Ölüm sebebi ise otopsi sonrasında ortaya çıkacak. Uzman isimler şimdi şırınganın Tan'ın ölümüyle ilgisi olup olmadığını araştırmaya başladı.

banner2
Yorumlar (0)