Aksoy ailesi tarafından yapılan anaokulu Bakan Soylu'nun katılımıyla açıldı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon’un Köprübaşı İlçesinde Aksoy ailesi tarafından yaptırılan Hatice - Aslan Anaokulu’nun açılışını gerçekleştirdi.

GENEL 24.09.2022, 18:28 24.09.2022, 19:18
Aksoy ailesi tarafından yapılan anaokulu Bakan Soylu'nun katılımıyla açıldı!

Aydın Valisi Hüseyin Aksoy yaptığı konuşmada,

''İki yıl önce rahmetli olan babam için ailece aldığımız karar gereği bir anaokulu yapımına başladık. Bugün itibari ile Sayın İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun katılımıyla açılışı gerçekleştirildi. Eğitimde daha iyi bir mesafe alabilmek için, okul öncesi olmak üzere bir çok alanda yürütülen çalışmalara, bu okulunda katkı sağlamasını diliyoruz. Ailemiz adına yaptığımız bu çalışmadan büyük bir mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim.Temennimiz buradaki çocuklarımızın, en iyi şekilde eğitim almaları ve geleceğe daha güvenli hazırlanmalarıdır.'' İfadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2022-09-24 at 12.00.10 (1)

Hayat Bir Sınav

Açılışta konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu "Bu bir sınav, iyilikle kötülük arasında bir sınav. Doğru ile yanlış arasında bir sınav. Makamla hiçlik arasında bir sınav. Varlıkla yokluk arasında bir sınav. Bir taraftan da kibir ile tevazu arasında bir sınav. Bugün hepimiz burada bu sınavlardan birisini tecellisi için bulunuyoruz. Allah rahmet eylesin cenazesinde bulunamadık ama adının hayırla yâd edileceği, kıymetli eşi Hatice annemizin adının hayırla yâd edileceği bir hizmet için burada bulunuyoruz. Aslan amcamız nezaketi ve zarifliği ile aynı zamanda beyefendiliğiyle herkesi sevgiyle karşılardı. Allah cennetiyle buluştursun. Bugün o kıymetli hanımı adına yakınları çok güzel bir eseri icra ettiler. Destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. ” İfadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2022-09-24 at 12.46.28

banner2
Yorumlar (0)