Arif Paşa ve beraberindeki heyet, Hazım Babat'ı ziyaret etti

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ve beraberindeki heyet, Göyan Aşireti lideri ve Kanaat Önderi Hazım Babat'ı evinde ziyaret etti. Ziyarette şehit olanlar için dualar okunurken Hazım Babat, Arif Paşa ve beraberindeki heyete teşekkürlerini iletti.

Genel 24.05.2023, 12:40
Arif Paşa ve beraberindeki heyet, Hazım Babat'ı ziyaret etti

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Tümgeneral Aykut Tanrıverdi, Şırnak 23'üncü Piyade Sınır Tümen Komutanı Tümgeneral Halil Soysal, Şırnak Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Yusuf Ziyaddin Cavlak, Çakırsöğüt Jandarma Komando Tuğay Komutanı Tuğgeneral Mustafa Çekiç, Şenoba 48'inci Hudut Tuğay Komutanı Tuğgeneral Ahmet Burak Yürüten ve Uludere İlçe Kaymakamı Mehmet Rıdvan Doğan, Göyan Aşireti lideri ve Kanaat Önderi Hazım Babat'ı evinde ziyaret etti.

Terör örgütü ile mücadelede devletin yanında yer alan Babat aşiretine ziyarette, aileden şehit düşenler için dualar okundu. Heyet, dua ve taziyelerin ardından bir süre Hazım Babat'la da sohbet etti.

HAZIM BABAT'TAN TEŞEKKÜR

Arif Paşa ve beraberindeki heyeti evinde ağırlamaktan büyük onur duyduğunu ifade eden Hazım Babat, "Kendi ailemden verdiğim şehitler için dualar okundu. Tüm heyete şükranlarımı sunuyorum" dedi.

banner2
Yorumlar (0)