Bahçeli'den anket tepkisi!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Anket şirketlerine tepki gösteren Bahçeli, fahiş fiyat artışıyla ilgili de çarpıcı mesajlar verdi.

Genel 07.06.2022, 11:30 07.06.2022, 15:19
Bahçeli'den anket tepkisi!

Bahçeli'nin açıklamaları şöyle; Siyasi, ahlaki ve vicdani hiçbir ölçü tanımayan, iradesi, heyecanı olmayan, yalan, riya, istismardan başka sermayesi kalmayan, sorunlara başka başkentlerden bakanların maskesini indirmek için mücadele ediyoruz. Cumhur İttifakı'nın hedeflerini anlatıyoruz. 2023 yılında yapılacak genel seçimlere hazırlanıyoruz. Derviş sabrıyla, akıncı cesaretiyle milletimize hizmet aşkıyla dolup taşıyoruz.

ANKET ŞİRKETLERİNE TEPKİ

Algı operasyonlarına bakmıyoruz, siyaset cambazlarına aldanmıyoruz. Sahte ve düz anketlerine hiç aldırmıyoruz. Sizler bizi hafife alacaksınız günü geldiğinde de ağırlımızın altında kalmaktan kurtulamayacaksınız. Anketler hiç ama hiç önemli değildir. Birisi değil tek tek değil alayı birden üzerimize gelsinler. Anket şirketlerinin hepsi ayaklarımızın altında paspastır. Biz yurdumun ve milletimin dudakları arasına bakıyoruz. Anketle doğmadık ki anketle yok olalım. Türk milleti günlerini gösterecek, bunları rezil edecektir. Cumhur başkanını seçecek o da Recep Tayyip Erdoğan olacaktır.

Çalıştığımızın karşılığını 3-5 anketçiden beklemiyoruz. Milletimiz görsün, duysun istiyoruz. Diğeri ise kuru gürültüdür. MHP önüne bakıyoruz, mücadelesine odaklanıyor. Gerçek anketi yapacak olan asıl güç millettir. Bu yolun sonu çıkmaz sokaktır, sonucu ise soytarılıktır.

Biraz daha kendi kendilerini avutsunlar. Dava arkadaşlarıma sesleniyorum... Sahtekarların fermanları olan anketlere asla itibar etmesinler. Nerede bir vatandaşımız varsa derdimizi anlatıyor, dertlerini dinliyor 2023 için anlaşıyoruz. Zillet ittifakına milletin yüzü dönük, bunu da görüyoruz. 

"BİZİM AYAKLARINA ÇIYANLARIN TUTUNDUĞU MASAMIZ YOKTUR"

Henüz cumhurbaşkanı adayını açıklayamayan zillet ittifakına Türk milletinin yüzü dönüktür. Bu masa kinin, kirin ve kifayetsizliğin masasıdır. Bu masa zilletin mayalandığı zararlı kımıl masasıdır. Bizim ayaklarına çıyanların tutunduğu masamız yoktur. Umudumuz millettir.

Umudumuz millettir. Biz masalara iz sürmeyiz. Masalarda keyif çatmayız. Milletimiz ne istiyorsa onu yaparız, onunla bir ve beraber oluruz.

"HİÇ KİMSE ENFLASYONA EZDİRİLMEYECEKTİR"

İlkeli, milli ve dürüst siyaset sorunların aşılmasında yegane imkan, asıl fırsattır. Aziz milletimizin maceralara kapılması elbette düşünülemeyecektir. Türkiye'nin gelecek rotası Cumhur'un iradesiyle çizilecektir. Bazı sorunlarımız olabilir. Sorunsuz hayat, hayatsız sorun yoktur. Birlikte çok daha güçlü olacağımız unutulmamalıdır. Hayat pahalılığının kuşatması kırılacaktır. Hiç kimse enflasyona ezdirilmeyecektir. Bu kapsamda hükümet dikkatli, dengeli, uyanık bir mücadelenin içindedir. Fiyat etiketlerini yukarı yönlü güncelleme gayesinde olan vicdansızların iyi niyetinden bahsetmek mümkün değildir.

Gıda, enerji, akaryakıt fiyatlarında dengesizliklerin ekonomik bir temeli ve makul ve meşru nedeni yoktur. Ekonomik ve mali bağımsızlığımızı tehdit edenlere, vatandaşlarımızın kazancına musallat olanlara seyirci kalınmayacaktır. Fiyatların artışı konusunda ajan gibi faaliyet içinde olanların lekeli varlığı inkar edilemez. Türkiye bu darboğazdan çıkacaktır. 2022 ilk çeyreği GSYİH yüzde 7,3 olarak gerçekleşmiştir. İhracatımız rekorlar kırmaktadır. Türkiye siyasi ve ekonomik tuzakları bozmaktadır. Cumhurbaşkanımız tarafından açıklanan buğday ve arpa alım fiyatları memnuniyet vericidir.

SURİYE'NİN KUZEYİNE YENİ HAREKAT

Fitnenin başı yerinde koparılacak.

banner2
Yorumlar (0)