Bergen'in mezarı özgürlüğüne kavuşuyor! Filmin yapımcısından müjde

2022 yılına damgasını vuran ‘Bergen’ filminin yapımcısı Orchestra Content, efsanevi müzisyenin yıldönümünde sanatçıyı anmak üzere hazırladıkları çalışmaları açıkladı. Şarkının yeni versiyonuna hazırlanan klip ise Bergen’in anısına ölüm yıldönümünde dinleyiciyle buluştu.

GENEL 14.08.2022, 14:53 14.08.2022, 15:23
Bergen'in mezarı özgürlüğüne kavuşuyor! Filmin yapımcısından müjde

Bergen’in hayranları ölüm yıldönümünde mezarına akın ederken, Orchestra Content de efsane isim için hazırlandığı çok özel iki projenin duyurusunu yaptı.Bergen’in aramızdan ayrılışının yıldönümü 14 Ağustos’ta, sanatçının ‘Benim İçin Üzülme’ şarkısı, kendi alanlarında başarılı ve sıradışı çalışmalarıyla müzik dünyasında adından söz ettiren müzisyenler Jabbar ve Deeperise’in tarafından cover olarak yeniden düzenlendi.

BERGEN’İN MEZARI ÖZGÜRLÜĞÜNE KAVUŞUYOR

Orchestra Content’in girişimi ile başlatılacak yeni projede; Bergen’in mezarı, plastik sanatlar konusunda uluslararası alanda başarıları olan sanatçı Canan tarafından, Bergen ve temsil ettiği değerler dikkate alınarak tasarlandı.

Öte yandan Bergen’in ölüm yıldönümü olan 14 Ağustos itibariyle sanatçı Canan’ın mezar tasarımı Deniz Duygu Vural’ın sanat yönetmenliğinde uygulanmaya başlanacak.

Şarkının yeni versiyonuna hazırlanan klip ise Bergen’in anısına ölüm yıldönümünde dinleyiciyle buluştu.

banner2
Yorumlar (0)
16
açık