‘Eren’in filmi duygulandırdı!

Trabzon’un Maçka ilçesinde PKK’lı teröristlerce şehit edilen Eren Bülbül anısına yapılan film gösterime girdi. Trabzon’da gerçekleştirilen gösterimde, küçük Eren’in kardeşi Gizem Bülbül, olay günü çatışma bölgesinde bulunan Jandarma personeli ve Güvenlik Korucuları da yer aldı.

GENEL 06.01.2022, 20:18 06.01.2022, 20:34
‘Eren’in filmi duygulandırdı!

Trabzon'un Maçka ilçesi kırsalında, 11 Ağustos 2017'de PKK bölücü terör örgütü üyelerinin erzak çaldığını güvenlik güçlerine ihbar eden Eren Bülbül, çıkan çatışma sırasında ağır yaralanmış ve kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti.

‘İYİ Kİ VARSIN EREN’

15 yaşındaki Eren, vatan sevgisiyle tüm Türkiye'nin zihnine kazınırken doğum gününde milyonlarca kişi tarafından "İyi Ki Varsın Eren" sözleriyle anılmıştı. 

FİLMİ MEMLEKETİNE GÖSTERİME ÇIKTI

Eren Bülbül anısına çekilen ‘Kesişme - İyi ki varsın Eren’ filminin galası geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilirken memleketi Trabzon’da da sinemalarda gösterime çıktı. Filmin gösterimini Trabzon İl Jandarma Komutanlığı personeli, Şehit aileleri ve Dernekleri, Gaziler ve Gazi Dernekleri, Güvenlik korucuları ile birlikte izledi.

KARDEŞİ VE GÜVENLİK GÜÇLERİ BİRLİKTE İZLEDİ

Öte yandan şehit Eren Bülbül’ün kız kardeşi Gizem Bülbül ile olay günü çatışma bölgesinde bulunan Jandarma personeli ve Güvenlik Korucularının da aralarında olması gösterime anlam kattı.

banner2
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
7
parçalı bulutlu