Eski sevgilisini öldürüp ormana gömdü: Zanlı şarkıcı Seçil Çiftçi çıktı

Ormanlık alanda cesedi bulunan Semih Sevgi isimli erkeğin katil zanlısının model ve şarkıcı Seçil Çiftçi olduğu ortaya çıktı. Eski sevgilisi olduğu iddia edilen Semih Sevgi'yi öldürdükten sonra cansız bedenini babasının da yardımıyla ormanlık alana gömen Seçil Çiftçi'yi sosyal medya paylaşımları ele verdi. Ekran Haber özel...

Genel 16.01.2023, 11:08
Eski sevgilisini öldürüp ormana gömdü: Zanlı şarkıcı Seçil Çiftçi çıktı

İstanbul Sancaktepe'de meydana gelen olayda ormanlık alanda elleri ve ayakları bağlanmış erkek cesedi bulundu. Polis ekiplerinin yürüttükleri çalışmada katil zanlısının eski kız arkadaş Seçil Çiftçi olduğu belirlendi. İddiaya göre; Seçil Çiftçi ile birlikteliği olan Semih Sevgi ayrılmalarına rağmen Seçil Çiftçi'nin peşini bırakmadı. Pek çok kez Çiftçi'nin evine gelen Sevgi, barışmak istedi. Genç kadın reddetti.

SON GÖRÜŞMELERİ KANLI BİTTİ

Eski sevgili son defa eve geldiğinde bu sefer Seçil, onu içeri aldı. İkili konuşmaya başladı ama konuşma uzun sürmedi. Tartışmaya dönen konuşmada Seçil, sandalyenin kırık demir bacağını aldı ve eski sevgilisine defalarca vurdu. Sevgi olay yerinde hayatını kaybederken genç kadın babasından yardım istedi. Baba ile kızı elleri ve ayakları bağlanmış cesedi ormanlık alana götürdü.

Şarkıcı Seçil Çiftçi sevgilisini öldürüp ormana gömdü - Bağımsız

SUÇUNU İTİRAF ETTİ

Cesedi mantar toplayan bir aile bularak jandarmaya haber verdi. Model ve şarkıcı Seçil Çiftçi'yi yaptığı sosyal medya paylaşımları ele verdi. Suçunu itiraf eden Çiftçi babasıyla beraber yakalandı.

banner2
Yorumlar (0)