Güler yüz, asık surat tartışması!

Ünlü bir iş insanı, iş dünyasına ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Eczacıbaşı, "Gülmeyen insanlarla çalışmak istemiyorum." dedi. Konuyla ilgili konuşan vatandaşlar ise ''Personelin gülmesinin sebebi de biraz da iş verenidir. Karşılıklı motivasyon daha önemli'' dedi. Ekran Haber özel...

Genel 29.11.2022, 15:37 29.11.2022, 15:45
Güler yüz, asık surat tartışması!

Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, yeni kitabı 'Aklınızda bulunsun' üzerine yapılan söyleşide yeni açıklamalarda bulundu. 

Eczacıbaşı'na yanıt: 'Gülüşümüzden korkacaksınız!' | soL haber

"GÜLMEYEN İNSANLARLA ÇALIŞMAK İSTEMİYORUM"

Eczacıbaşı, "Asık suratla çalışma ortamını bozmaya kimsenin hakkı yok. Gülmeyen insanlarla çalışmak istemiyorum. İşverenlerin de çalışanlar için en huzurlu ortamı sağlaması gerekir" ifadelerini kullandı.

Rüyada gülmek ne anlama gelir? Rüyada kahkaha atmak ne demektir? Rüyada  tebessüm ile gülmek, kahkaha ile uyanmak ne anlama gelir? - Haberler
Konuyla ilgili konuşan vatandaşlar ise ''Personelin gülmesinin sebebi de biraz da iş verenidir. Yöneticisinin güldürmesi gerekir. Motivasyon olması açısından herkesin birbirini desteklemesi lazım. Bizlerde iyi davranacak, güldürecek patronlar istiyoruz. Hepimiz erken saatlerde iş başı yapıyoruz. Bu yüzden bazen asık suratlıda çalışabiliyoruz'' dedi.

banner2
Yorumlar (0)