Jandarma uyuşturucu kullanımına geçit vermedi! 2 gözaltı

Trabzon'da bir apart otelde uyuşturucu madde kullanıldığını tespit eden jandarma ekipleri, narkotik madde tespit köpeği Yatkın'ın da katıldığı bir operasyon gerçekleştirdi. Operasyonda çeşitli uyuşturucu maddeler ele geçirilirken, 2 şüpheli gözaltına alındı. 7 şüpheli hakkında da adli işlemlerin devam ettiği öğrenildi.

Genel 12.03.2023, 14:54
Jandarma uyuşturucu kullanımına geçit vermedi! 2 gözaltı

Ekran Haber'in edindiği bilgilere göre, Trabzon İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılıkla Mücadele Timleri, yapmış olduğu istihbari çalışmalar sonucu S.B, T.S. ve M.Ö. isimli kişilerin bir apart otelde buluşarak uyuşturucu madde kullandıklarını tespit etti.

ÇEŞİTLİ UYUŞTURUCU MADDELER ELE GEÇİRİLDİ

Adli makamlardan gelen arama kararı gereğince, Ortahisar İlçe Jandarma Komutanlığı ve Kaçakçılıkla Mücadele Timleri ile Jandarma Narkotik Madde Tespit Köpeği Yatkın'ın da katıldığı operasyonda; 5 gram metamfetamin, 5 gram kubar esrar, 140 gram afyon sakızı, 13 sentetik uyuşturucu hap ve 5 uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi.

2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Şüpheli O.T. ve T.S. jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınırken, 7 şüpheli hakkında da adli işlemlerin devam ettiği öğrenildi.

banner2
Yorumlar (0)