Kadıköy'deki patlamadan acı haber: 3 ölü

İstanbul Kadıköy'de bir binada meydana gelen patlamanın ardından çıkan yangın itfaiye ekiplerince yaklaşık 3 saat çalışmanın ardından söndürüldü. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, meydana gelen doğalgaz patlamasında 3 kişinin yaşamını yitirdiğini bildirdi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "İlk tespitlerimize göre patlama doğalgaz kaynaklı değil.

Genel 09.10.2022, 21:46 09.10.2022, 22:14
Kadıköy'deki patlamadan acı haber: 3 ölü

Kadıköy Fikirtepe Mahallesi Erdemler Sokak'ta bir binanın çatı katında şiddetli bir patlama yaşandı. Yandaki iki binaya sıçrayan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Kadıköy Fikirtepe'de meydana gelen doğalgaz patlamasında 3 kişinin yaşamını yitirdiğini bildirdi...

İSTANBUL VALİSİ YERLİKAYA: OLAYDA ÜÇ KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ!

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Kadıköy Fikirtepe'de meydana gelen doğalgaz patlamasında 3 kişinin yaşamını yitirdiğini bildirdi...

İBB BAŞKANI İMAMOĞLU: PATLAMA DOĞALGAZ KAYNAKLI DEĞİL!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ise Vali Yerlikaya'nın aksine patlamanın doğalgazdan kaynaklanmadığını belirtti. İmamoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

İstanbul Fikirtepe’deki 3 katlı binada patlama nedeniyle çıkan yangın kontrol altına alındı. İlk tespitlerimize göre patlama doğalgaz kaynaklı değil. Maalesef yangında can kaybı da var. Olayın nedeni Emniyet Teşkilatımızın raporu ile netleşecek.

Patlamanın ardından binada yangın çıkması üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

ARAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Kadıköy, Fikirtepe'de patlamanın ardından çıkan yangından sonra arama çalışmalar sürüyor...

banner2
Yorumlar (0)