Kahreden haber! 5 yaşındaydı

Antalya'nın Kaş ilçesinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Fenalaşıp istifra eden 5 yaşındaki Esma Nur Kaya, hastanede yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Esra Nur'un ölüm nedeninin belirlenmesi için cansız bedeni Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi

GENEL 22.09.2021, 15:19 22.09.2021, 16:27
Kahreden haber! 5 yaşındaydı

Antalya'da, dün saat 14.00 sıralarında Kaş'ın Kasaba Mahallesi'nde kahreden bir olay meydana geldi. Tevfik ve Sadriye Kaya çiftinin 5 yaşındaki kızları Esma Nur, bir anda fenalaşıp istifra etti. 

KÜÇÜK ÇOCUK HASTANEYE KALDIRILDI

Kaya'ya ilk müdahaleyi yapan ailesi, daha sonra Kaş Devlet Hastanesi'ne götürdü. Burada yapılan müdahalenin ardından Kaya, ambulansla Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi.

YAPILAN MÜDAHALEYE RAĞMEN KURTARILAMADI

Kemer ilçesine gelindiğinde durumu kötüye giden Kaya, burada Kemer Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Acil servise kaldırılan Kaya, yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. 

ÖLÜM NEDENİNİ OTOPSİ BELİRLEYECEK

Kaya'nın cenazesi, ölüm nedeninin belirlenmesi için Antalya Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Otopsi yapılan Esma Nur Kaya'nın cenazesini almaya amcası Hüseyin Kaya ve oğlu Mehmet Kaya geldi.

BİR HASTALIĞI YOKTU

İşlemleri tamamlanan küçük kızın cenazesini Mehmet Kaya, kucağında otomobile taşıdı. Daha önce herhangi bir hastalığı olmadığı belirtilen Kaya'nın cenazesi, toprağa verilmek üzere Antalya'nın Demre ilçesine gönderildi.

banner2
Yorumlar (0)
14
açık