Kan donduran cinayet; 65 yaşındaki karısını öldürdü!

İstanbul'da kan donduran bir kadın cinayeti işlendi. Bir gecekonduda yaşanan olayda, 67 yaşındaki Yüksel Çiftçi, tartıştığı karısı Fadime Çiftçi'yi silahla vurarak öldürdü. Yüksel Çiftçi, daha sonra aynı silahla kendi hayatına da son verdi

Genel 28.10.2022, 15:55 28.10.2022, 16:02
Kan donduran cinayet; 65 yaşındaki karısını öldürdü!

Pendik'te karısını silahla vurarak öldüren Yüksel Çiftçi aynı silahla intihar etti.

TARTIŞTIKTAN SONRA OĞLUNUN EVİNE GİTMİŞTİ

Bir gecekonduda meydana gelen olayda, 67 yaşındaki eşi Yüksel Çiftçi'yle tartışma yaşayan 65 yaşındaki Fadime Çiftçi, oğlunun evine gitti.

KONUŞMA BAHANESİYLE EVE ÇAĞIRDI

Bir süre sonra eşi Yüksel Çiftçi konuşma bahanesiyle Fadime Çiftçi'yi eve çağırdı. Eşinin yanına giden Fadime Çiftçi, evde eşi Yüksel Çiftçi tarafından silahla vurularak öldürüldü.

AYNI SİLAHLA İNTİHAR ETTİ

Yüksel Çiftçi bir süre sonra aynı silahla intihar etti. Çiftin cesetleri Yenibosna'daki Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

"KARI KOCANIN ARALARINA GİRMEK İSTEMEZDİK"

Ölen çiftçin komşusu Ayvaz Keklik, "Karı koca arasında her zaman kavgalılardı zaten. Kimseye zararları yoktu. Kendi kendilerine evde kavga ediyorlardı. Bu noktaya geleceklerini de kimse fark etmedi. Nasıl böyle oldu bizde anlayamadık. Yaklaşık 25 senelik tanıyorum. Biz onlarla hiç konuşmazdık. Karı kocanın aralarına girmek istemezdik. Neden kavga ettiklerini bilemiyoruz. Tartıştıklarını görmedim ama kavgalıydı" dedi.

banner2
Yorumlar (0)