Kendi cenazesine mesaj gönderdi: Herkes şaşkına döndü!

Kanser tedavisi gördüğü sırada hayatını kaybeden 63 yaşındaki Avustralyalı kadın, önceden hazırlanan bir organizasyonla kendi cenazesine mesaj gönderdi. Mesajda, "Sizi izliyorum. Daha çok ağlayın" cümleleri vardı.Cenazede duygu dolu anlar yaşandı.

GENEL 18.09.2022, 11:54 18.09.2022, 12:14
Kendi cenazesine mesaj gönderdi: Herkes şaşkına döndü!

Avustralya'da kanser tedavisi gören 63 yaşındaki Michelle Neuman, hastalıkla mücadelesini kaybetti. Neuman'ın cenazesine katılanlara ise şaşırtıcı bir sürprizi vardı. Cenazede eşi benzerine rastlanmamış bir olay yaşandı. Neuman'ın sevenleri, son yolculuğuna uğurlamak üzere cenaze töreninde bir araya geldi. Michelle Neuman, kendi cenazesinde verdiği mesajla herkesi hem şaşırtmayı hem de gülümsetmeyi başardı.

''SİZİ İZLİYORUM, DAHA ÇOK AĞLAYIN''

enaze töreni sırasında kalabalığın üzerinden bir uçak geçti ve uçağın kuyruğunda Neumann'ın sevenlerine yaptığı son şakayı içeren cümleler yer alıyordu. Sevenlerinin yaşam sevinciyle dolu olduğunu ifade eden Neumann pankartta, "Sizi izliyorum. Daha çok ağlayın" cümlelerini tercih etti.

Cenaze törenindeki pankartın geçmesiyle birlikte Neumann'ın sevenleri kısa süreli bir şaşkınlık yaşarken duruma eğlenceli bir şekilde yaklaşmayı başardıklarını söyledi.

banner2
Yorumlar (0)
18
açık