Korkunç cinayette müebbet çıktı! Salondakiler alkışladı...

Denizli'de korkunç bir cinayete kurban giden Şebnem Şirin davasında sıcak bir gelişme yaşandı. Şirin'i bıçaklayarak öldüren erkek arkadaşı Furkan Zıbıncı'ya indirim yapılmaksızın ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istendi. Mahkeme salonunda bulunanlar ise, savcının mütalaasını uzun süre ayakta alkışladı.

GENEL 18.06.2022, 08:39 18.06.2022, 08:56
Korkunç cinayette müebbet çıktı! Salondakiler alkışladı...

Denizli'de vahşice öldürülen Şebnem Şirin cinayetinde sıcak bir gelişme yaşandı. Kan donduran olayda, gıda mühendisi sevgilisi Şirin'i bıçaklayarak öldüren tutuklu sanık Furkan Zıbıncı'nın yargılandığı davada savcı mütalaasını açıkladı. Zıbıncı'ya, Şebnem Şirin'i 'tasarlayarak' ve 'canavarca hisle, eziyet çektirerek' öldürdüğü gerekçesiyle indirim yapılmaksızın ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verilmesi istenmesini, salondakiler uzun süre ayakta alkışladı.

NE OLMUŞTU?

Olay, geçen yıl 27 Ekim'de saat 06.00 sıralarında bir apartmanın 1'inci katında meydana geldi. Gıda mühendisi Şebnem Şirin ile erkek arkadaşı Furkan Zıbıncı arasında çıkan tartışma, kavgaya dönüştü.

Kavgada Zıbıncı, mutfaktan aldığı bıçakla Şirin'in boğazını kesip, vücudunun 11 yerinden bıçakladı. Bağrışmaları duyan komşuları, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

banner2
Yorumlar (0)
22
açık