Lastik hırsızı bu kez de deterjan çaldı

İstanbul Sultangazi'de iki hırsızlık şüphelisi girdikleri marketten deterjan çaldı. Hırsızlardan birinin birkaç gün önce araç lastiği çalmaya çalışırken suçüstü yakalanan kişi olduğu ortaya çıkarken, pişkin adam pes dedirtti. Ekran Haber özel...

Genel 20.12.2022, 15:53 20.12.2022, 16:21
Lastik hırsızı bu kez de deterjan çaldı

Olay geçtiğimiz gün meydana geldi. Alışveriş bahanesiyle bir markete gelen iki kişi, bir süre temizlik ürünlerinin bulunduğu reyonu inceledi. Kısa bir süre sonra ise hırsızlık şüphelileri, reyondan deterjan çaldı. Şüpheliler, çaldıkları deterjanlarla birlikte marketten koşarak ayrıldı. 

ÇALDIĞI LASTİKLERİN SAHİBİ TARAFINDAN DARBEDİLMİŞTİ 

Şüphelilerden birinin 15 Aralık'ta Uğur Mumcu Mahallesi'nde bir binadan lastik çaldığı ileri sürülen kişi olduğu ortaya çıktı. Yine güvenlik kamerasına yansıyan lastik hırsızlığında şüphelinin iki otomobil lastiğini çaldığı, çaldığı lastiklerle yolda yürüdüğü sırada lastiklerin sahibi Hasan Tilaver'in fark edip, yakaladıktan sonra darbettiği kişi olduğu ortaya çıktı.

Sultangazi'de lastiklerini çalan hırsızı yakalayıp dövdü - Gündem Haberleri

''ÜZERİNİ DEĞİŞTİRMEYE TENEZZÜL ETMİYOR''

 Lastikleri çalarken suçüstü yakalayan adam ''Aynı kapıdan girip aynı kapıdan çıkıyorlar. Geçen lastiklerle geçerken yakalamıştım. Biraz hırpaladım, dövdüm ama pişkinlikle devam ediyor. Bu seferde müşteri olarak girmiş deterjan çalmış. Üzerini bile değişmeden aynı kıyafetle hırsızlık yapıyor. Bir daha görürsem direkt polise teslim ederim'' dedi.

banner2
Yorumlar (0)