Lüks aracı evinin önünden çalındı: Pes dedirten olay!

İstanbul'da bir hırsız sokakta park halinde bulunan lüks otomobili çaldı. Saniyeler içinde gerçekleşen hırsızlık olayı araç sahibini isyan ettirdi. Otomobilinin çalındığını rahatsızlanan çocuğunu hastaneye götürmek için dışarıya çıktığında fark ettiğini söyleyen mağdur adam, aracına bulana bir ödülü olacağını dile getirdi. Ekran Haber özel...

Genel 18.11.2022, 12:32 19.11.2022, 12:44
Lüks aracı evinin önünden çalındı: Pes dedirten olay!

Olay geçtiğimiz günlerde akşam saatlerinde Ümraniye'de meydana geldi. Sokak üzerinde park halinde bulunan lüks otomobilin yanına gelen hırsız, elini kolunu sallayarak otomobili saniyeler içinde çaldı. Şüphelinin otomobile kendi aracıymış gibi binerek uzaklaşması dikkat çekerken, hırsızın lüks arabanın yedek kumandasıyla aracı çaldığı ortaya çıktı.

POLİS OLAYLA İLGİLİ ÇALIŞMA BAŞLATTI!

Yaşadığı akıllara durgunluk veren olayı anlatan araç sahibi Erkan Güz, otomobilinin çalındığını rahatsızlanan çocuğunu hastaneye götürmek için dışarıya çıktığında fark ettiğini söyledi. Saniyeler içinde gerçekleşen hırsızlık anı güvenlik kamerasına yansırken polis olayla ilgili çalışma başlattı.

ARACIN YEDEK ANAHTARI BANA VERİLMEDİ

Aracı çalınan Erkan Güz, "Arabayı aldığımda tek anahtar ile verildi bana. Yedek anahtarın diğer sahibinden geleceğini söylediler. Aracımın yanına geldiğimde arabam yoktu. Evimin önünde duruyordu. 715 bin liraya aldığım aracım çalındı, sadece 27 gün kullanabildim. Mağdurum yetkililerden yardım istiyorum. Aracımı bulana bir ödülüm olacak bu konuyla ilgili olarak. Anahtar ya kopyalandı ya da yedek anahtar ile aracım evimin önünden alındı. Benden daha rahat şekilde aracıma bindi ve gitti kamera görüntülerinde de belli oluyor" ifadelerini kullandı.


 

banner2
Yorumlar (0)