'Madies', 'Karakış' ile fırtına gibi esti: Dinleyenlerden tam not!

Sahne adıyla 'Madies' olarak bilinen ünlü şarkıcı Mehmet Gökdeniz’in, 'Karakış' isimli şarkısı müzikseverlerle buluştu. İki yıl önce çıkardığı 'Kabus' adlı parçasıyla da dinleyenlerden tam not alan genç şarkıcı, hayranlarına haziran ayında çıkaracağı şarkıyla sürpriz yapacağını dile getirdi.

Genel 14.10.2022, 15:12 14.10.2022, 15:51
'Madies', 'Karakış' ile fırtına gibi esti: Dinleyenlerden tam not!

Sahne adıyla 'Madies' olarak bilinen ünlü şarkıcı Mehmet Gökdeniz’in, 'Karakış' isimli tekli çalışması müzikseverlerle buluştu. Kısa sürede çok sayıda beğeni toplayan 'Karakış' dinleyenlerden tam not almayı başardı.

DİNLEYİCİLERDEN TAM NOT ALDI

İlk çıkışını 2020'de 'Kabus' parçası ile yapan genç şarkıcı, çevresinden ve dinleyicilerden tam not aldığını söyledi. İlgiden son derece memnun olduğunu belirten Gökdeniz, müzik kariyeriyle ilgili Ekran Haber’e konuştu.

Müziğe 13 yaşında ilgi duymaya başladığını belirten Mehmet Gökdeniz;

"Sesimin güzel olduğunu düşünerek başladığım bu yolculukta, kendimi geliştirip birkaç sene sonra ilk şarkımı çıkarmak istedim.

'DAHA SIKI ÇALIŞMAYA DEVAM ETTİM'

Bu hedefimi gerçekleştirdiğimde çevremden çok güzel yorumlar aldım ve daha sıkı çalışmaya devam ettim. Müzik kariyerimin ilk parçaları olan “Kabus ve Karakış” isimli parçalarımın aranjesini Onur Şanar üstlendi. Birlikte güzel işlere imza attık.

YENİ ŞARKI MÜJDESİNİ VERDİ

Üçüncü parçam olacak ve şu anda üzerinde çalıştığım ‘Deli ediyor’ isimli şarkımı ise haziran ayında yayınlamayı düşünüyorum."

banner2
Yorumlar (0)