Murat Sancak'tan istifa edeceği iddialarına ilginç yanıt! Mustafa Sandal'ın bir şarkısını paylaştı

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, hakkında çıkan istifa iddialarını yalanladı. Mustafa Sandal'ın bir döneme damgasını vuran "Pazara kadar" şarkısını paylaşan Sancak, "Herkese günaydın, pazar gününü iple çeken, istifa et diyenler için cevabım şarkı sözlerinde" dedi.

Genel 19.03.2023, 12:05 19.03.2023, 12:10
Murat Sancak'tan istifa edeceği iddialarına ilginç yanıt! Mustafa Sandal'ın bir şarkısını paylaştı

Hakkında çıkan istifa edeceği iddialarına daha önce pazar günü cevap vereceğini belirten Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, sosyal medya hesabından ilginç bir paylaşım yaptı.

CEVABIM ŞARKI SÖZLERİNDE

Mustafa Sandal'ın "Pazara kadar" şarkısını paylaşan Sancak yaptığı açıklamada, "Herkese günaydın, pazar gününü iple çeken, (istifa et diyenler) cevabım şarkı sözlerinde, ayrıca çok üzülmeyin her günü sizin için bayram ilan edip, her gün birinizi başkan vekili olarak atayacağım. Buyurun gelin, görün, yaşayın, siz istediniz diye yüzde 99 taraftarlarımızı yüzüstü bırakmam" ifadelerini kullandı.

"PAZARA KADAR DEĞİL, MEZARA KADAR"

Mustafa Sandal'ın bir döneme damgasını vuran "Pazara kadar" şarkısında, "Pazara kadar değil mezara kadar. Gelirim seninle fizana kadar. Ayrılmak yok en son gün bile. Tarih bizi yazana kadar" sözleri yer alıyor.

banner2
Yorumlar (0)