Okul bahçesinde tehlikeli serüven!

Beylikdüzü'nde bir okul bahçesinin çitle ayrılarak bir bölümünde inşaat yapılması krize neden oldu. Okulda tozlu ve topraklı görüntüler tepki çekerken veliler, çocuklarının can güvenliği olmadığını belirterek duruma isyan etti. Ekran Haber özel...

GENEL 26.10.2022, 20:45 26.10.2022, 20:48
Okul bahçesinde tehlikeli serüven!

İstanbul Beylikdüzü'nde şoke eden bir olay yaşandı. İlçedeki bir okulun bahçesine çit çekilerek şantiye kuruldu. İşçileri, demir yığınlarını, iş makinelerini gören veliler şok oldu. Okulun sol bölümünde inşaat sürerken, sağ kısımda da eğitim devam ediyordu. İsyan eden velilerin, beklerken yanıt almak istedikleri onlarca da soru vardı.

VELİLER, ÖĞRENCİLER İSYANDA!

Öğrenciler ders dinlerken gürültü altında kaldıklarını ifade ederken, eğitim böylesi velilerin de öğrencilerin de sabrını taşırdı. İsyan eden veliler, ''Çocuklar şu an buraya girebilir, başlarına bir iş gelebilir. Kazı artacak, derine inecek sınıflarda dersler yapılıyor. Sesten kaynaklı sıkıntı yaşanacak. Ayaklarını kollarını sokmaya çalışıyorlar. Yarın  bir gün çocuklarımızın başına iş geldiğinde ah, vah etmenin anlamı yok'' dedi.

ÖĞRENCİLER DERSTE, İŞÇİLER BAHÇEDE!

Ana okulu inşa etmek için kurulan şantiye inşaat bitene kadar orada kalacakken, o güne kadar da öğrencilerin inşaat eşliğinde tehlikeyle kol kola eğitime devam edeceği öğrenildi.

banner2
Yorumlar (0)