Öncü ve Örnek Kadınlar Platformu’ndan vefa ziyareti

Öncü ve Örnek Kadınlar Platformu, Maltepe Huzurevi sakinleriyle bir araya geldi. Keyifli vakit geçirmek ve sosyalleşmek amacıyla düzenlenen ziyarette sakinlerin babalar günü de kutlandı.

GENEL 18.06.2022, 18:10 18.06.2022, 18:56
Öncü ve Örnek Kadınlar Platformu’ndan vefa ziyareti

Trabzon Platformu çatısı altında kurulan Öncü ve Örnek Kadınlar Platformu, Maltepe Huzurevi sakinleriyle Yeşilyurt Spor Kulübü tesislerinde bir araya geldi.

Kahvaltıda keyifli anların yaşandığı buluşmada, sakinlerin babalar günü de kutlandı.

Ziyaret hakkında konuşan Öncü ve Örnek Kadınlar Platformu Başkanı Nalan Desticioğlu şunları söyledi:

“Öncü ve Örnek Kadınlar Platformu olarak Maltepe Huzurevi sakinlerinin hem babalar gününü kutlamak hem de sosyalleşmek adına Yeşilyurt Spor Kulübü’nde bir araya geldik. Kahvaltı ortamında keyifli anlar yaşandı ve sohbetler edildi. Bizler sakinlerimizle birlikte vakit geçirmekten çok mutlu olduk, onlar da bizlerle olmaktan çok keyif aldıklarını belirttiler. O kadar inceler ki bize el işi bir tepsi hazırlamışlar. Platformumuz adına teslim aldık ve teşekkürlerimiz sunduk. Böyle bir birlikteliğe vesile olan Maltepe Huzurevi müdürümüz Asuman Hanım’a ayrıca teşekkür ediyoruz.
Öncü Kadınlar olarak bu tarz çalışmaların devamı gelecek. Sadece İstanbul’daki STK’lar ile değil ülke genelinde de çalışmalar yapmayı hedefliyoruz”

banner2
Yorumlar (0)
22
parçalı az bulutlu