Onur Market’te İndirimler Devam Ediyor

Alışverişte Onur Sözü sloganıyla hizmet veren Onur Market, müşterilerine sunduğu indirim fırsatlarını arttırarak devam ediyor. Yaptığı kampanyalarla her zaman adından söz ettiren Onur Market her ay binlerce üründe yaptığı indirimlerle müşterilerinin bütçelerini rahatlatıyor.

Genel 06.01.2023, 10:32 06.01.2023, 10:58
Onur Market’te İndirimler Devam Ediyor

Ekran Haber'in edindiği bilgiye göre, Onur market gıdadan kozmetiğe, taze sebze meyveden şarküteri ürünlerine kadar tüm kategorilerde yüzlerce üründe indirimli sabit fiyat uygulamalarını yıllardır kampanya prensibi olarak uyguluyor. 2023 yılına da fırsatlarla giren Onur Market, indirimli sabit fiyat uyguladığı ürünleri Ocak ayında iki katına çıkarttı.

''MÜŞTERİLERİMİZE HİZMETTE ONUR SÖZÜ VERİYORUZ''

Konuyla ilgili açıklama yapan Onur Marketler Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özen “Yaptığımız tüm çalışmalarda, geliştirdiğimiz her projede, aldığımız tüm kararlarda her zaman alışverişçilerin lehine olacak faaliyetler içinde bulunmak gibi bir prensibimiz var. Sloganımıza da yansıttığımız Onur Sözlerimizle müşterilerimize; fiyatta, tazelikte, kalitede, lezzette ve hizmette Onur Sözü veriyoruz.” şeklinde konuştu

banner2
Yorumlar (0)