Şampiyon kim oldu!

Bir sezon boyunca kıyasıya rekabet eden Hasan ve Eren şampiyonluk kupasını kazanmak için son kez canlı yayında yarıştılar. MasterChef'in finalinde yarışmacılar imza yemeklerini bitirdiler. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danillo Zanna'nın son puanları vermesinden sonra MasterChef birincisi belli oldu.

GENEL 15.01.2022, 10:51 15.01.2022, 10:56
Şampiyon kim oldu!

MasterChef şampiyonu canlı yayında belli oldu. Hasan ve Eren, final etabında birinci olmak için yarıştılar. Yarışmacıların imza yemeklerine, jüri üyelerinin verdiği puan sonrasında MasterChef Türkiye'nin birincisi belli oldu.

MASTERCHEF'İN ŞAMPİYONU KİM OLDU? 

Yarışmacılar finalde imza tabaklarıyla yarıştılar. Toplamda 134 puan alan Eren, MasterChef'in şampiyonu oldu. 127 puan alan Hasan ise MasterChef'i ikinci olarak tamamladı

Masterchef şampiyonu kim oldu Masterchefte birincinin ödülünü Somer Şef açıkladı....

MasterChef 2021'in birincisi Eren yaptığı açıklamada, "Verdiğim sözü tuttum şef. Yine çok uzun bir yol oldu ama Hasan da ben de şampiyonuz şu an. Bence iki tane şampiyon var. Biri Hasan ikincisi benim." ifadelerini kullandı. Eren ve Hasan kupayı birlikte kaldırdı.

Masterchef şampiyonu kim oldu Masterchefte birincinin ödülünü Somer Şef açıkladı...

Hasan yaptığı açıklamada, "Başımız dik alnımız açık, 6 ay boyunca burada yarıştık. Bizi en yakın siz biliyorsunuz. Hayırlı uğurlu olsun." dedi.

ŞAMPİYONDAN PAYLAŞIM

ŞAMPİYONDAN PAYLAŞIM 

Instagram hesabından paylaşım yapan Masterchef 2021 şampiyonu Eren binlerce beğeni aldı. Kupayla birlikte poz veren Eren, "Lezzet, lezzet, lezzet" yazdı.

banner2
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
0
hafif kar duşu