Sattığı telefonun parasını alamayınca arkadaşını öldürdü!

Adana’da Çetin Kızıl, telefonu sattığı arkadaşı Eyüp Aşçı'yı parasını ödemediği iddiasıyla tabancayla ensesinden vurarak öldürdü. Motosikletle kaçan Kızıl, güvenlik kamerasından tespit edilip, saklandığı metruk binada yakalandı. İfadesinde, “Korkutmak için tabancayı ateşledim. Öldürme amacım yoktu” diyen Kızıl, tutuklandı.

Genel 11.10.2022, 10:29
Sattığı telefonun parasını alamayınca arkadaşını öldürdü!

Adana’da Çetin Kızıl, telefonu sattığı arkadaşı Eyüp Aşçı'yı parasını ödemediği iddiasıyla tabancayla ensesinden vurarak öldürdü. Motosikletle kaçan Kızıl, güvenlik kamerasından tespit edilip, saklandığı metruk binada yakalandı. İfadesinde, “Korkutmak için tabancayı ateşledim. Öldürme amacım yoktu” diyen Kızıl, tutuklandı.

METRUK BİNADA YAKALANDI

Mahalleye gidip, sokak sokak şüpheliyi arayan ekipler, görüntülerdeki motosikleti, metruk binanın önünde park halinde buldu. Binaya giren polis, Çetin Kızıl’ı cinayette kullandığı ruhsatsız tabancayla birlikte yakaladı. Gözaltına alınan Kızıl’ın, bir süre önce arkadaşı Aşçı’ya cep telefonu sattığını ancak parasını alamadığını iddia ettiği öğrenildi.

‘KORKUTMAK İÇİN TABANCAYI ATEŞLEDİM’

Emniyetteki ifadesinde Kızıl, “Olaydan yarım saat önce Eyüp yanıma geldi ve tartışmaya başladık. Üzerime yürüyünce uzaklaştırmaya çalıştım. Korkutmak için tabancayı ateşledim. Öldürmek gibi bir amacım yoktu” dedi.

İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Çetin Kızıl, çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı.

banner2
Yorumlar (0)