Üçlü ilişki cinayeti sanığı mahkemede kan dondurdu!

Antalya'da, geçen yıl ocak ayında üçlü cinsel ilişki yaşadıkları Kadir Demir'i öldürdükleri iddiasıyla sevgilisi Nadja Angela Grosser ile tutuklanan Elvan Küçükaltun, ilk duruşmada evde içki içerken Kadir Demir'in grup seks teklif ettiğini iddia ederek, "Nadja da ben de kabul etmedik. Ben tuvaletteydim. Bu sırada Kadir ve Nadja yatak odasına gitmişler. Kavga ettik, elinden bıçağı almak için uğraşırken parmaklarım kesildi. Biz kavga ederken Nadja odadan çıkmıştı. Sonrasını hatırlamıyorum" dedi.

GENEL 09.11.2022, 17:11
Üçlü ilişki cinayeti sanığı mahkemede kan dondurdu!

Antalya'nın Manavgat ilçesi Side Mahallesi'nde geçen yıl 28 Ocak tarihinde Elvan Küçükaltun (48) ve 3 yıldır birlikte yaşadığı Alman Nadja Angela Grosser (40), ortak arkadaşları olan Kadir Demir'i (39) eve davet etti. Akşam üzeri eve gelen Kadir Demir'le birlikte alkol alan üçlü ardından, ilişkide bulundu.

TARTIŞTIKTAN SONRA BIÇAKLADI

İlişki sırasında Elvan Küçükaltun, sevgilisi Nadja Angela Grosser'e sert ve agresif davrandığı iddiasıyla Kadir Demir'le tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine çıkan bıçaklı kavgada Elvan Küçükaltun, önce Kadir Demir'i göğsünden bıçakladı, ardından cinsel organını kesti.

PARKTA MEZAR YERİ KAZDI

Kadir Demir'in öldüğünü anlayan Elvan Küçükaltun, Nadja Angela Grosser'le birlikte yakındaki markete giderek içki satın aldı. Nadja Angela Grosser'i köpeklerle birlikte evden gönderen Elvan Küçükaltun, bir süre sonra cesedi hemen evin yakınında bulunan parka gömmek istedi. Parka giderek mezar yeri kazmaya başlayan Elvan Küçükaltun'u görenler jandarmaya kaçak kazı ihbarında bulundu.

SAHİLDE YÜRÜRKEN YAKALANDI

Olay yerine gelen jandarma ekiplerini gören Elvan Küçükaltun, kaçarak Side sahiline gitti. İhbarcının tarifi üzerine jandarma ekipleri, Side sahilinde Elvan Küçükaltun'u yürürken yakaladı. Üzeri kanlı olan Elvan Küçükaltun, jandarma görevlilerinin sorusu üzerine, "Ben et doğradım, içim daraldı; biraz hava almaya çıkmıştım" dedi.

EVDE VAHŞETLE KARŞILAŞTILAR

Kimliği yanında olmayan Küçükaltun'un davranışlarından şüphelenen jandarma ekipleri, evi kontrol etmek için geldiklerinde vahşi cinayeti ortaya çıkardı. Telefonla eve çağrılan Nadja Angela Grosser'le birlikte Elvan Küçükaltun, jandarma tarafından gözaltına alındı. Kadir Demir'in cesedi olay yerinde yapılan incelemenin ardından Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

İKİ SEVGİLİ TUTUKLANDI

Jandarmada işlemleri tamamlanan Küçükaltun ve Grosser, adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden Elvan Küçükaltun, 'kasten öldürme' suçundan tutuklanırken, Nadja Angela Grosser adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı'nın itirazı üzerine Nadja Angela Grosser de 2 gün sonra 'suç delillerini yok etme, gizleme veya değiştirme' suçundan tutuklandı.

54 BIÇAK DARBESİ SAPTANDI

Olayla ilgili Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianame, 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi. İddianamede, olayın üçlü cinsel ilişki sırasında bir tartışmadan çıktığı anlatılarak, Elvan Küçükaltun'un Kadir Demir'i 34'ü öldürücü, 54 bıçak darbesiyle öldürdüğü, penisini kestiği belirtildi.

TELEFONDAN VİDEO GÖRÜNTÜLERİ ÇIKTI

İddianamede, şüpheli Kadir Demir'in cep telefonunda yapılan incelemede, aynı kişilerin daha önce yaşadıkları üçlü cinsel ilişkiye dair video kaydı bulunduğu belirtildi. İddianamede, Elvan Küçükaltun'un 'canavarca hisle kasten öldürme', Nadja Angela Grosser'in de 'kasten öldürmeye iştirak' suçundan cezalandırılması talep edildi.

"NADJA 'KÖTÜ BİR ŞEY OLMADI' DİYORDU"

Olaya ilişkin davanın ilk duruşması Manavgat 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görüldü. Duruşmaya tutuklu sanıklar Elvan Küçükaltun ve Nadja Angela Grosser'le birlikte sanık avukatları, hayatını kaybeden Kadir Demir'in yakınları katıldı. Elvan Küçükaltun, çok kıskanç olduğunu, ancak alkol aldığı zaman yaşadıklarını hatırlamadığını iddia etti.

"BENİM DİNİ NİKAHLI EŞİM OLUR"

Olay günü yaşananların büyük kısmını hatırlayamadığını söyleyen sanık Küçükaltun, "Nadja Angela Grosser benim dini nikahlı eşim olur. Ocak ayının 19'unda eski eşinden boşandı. Biz evlenmeyi düşünüyorduk. Kadir Demir'le olaydan 1.5 sene önce tanışıp arkadaş olduk. Biz kendisini fotoğrafçı olarak tanıdık. Birkaç defa evimize geldi, birlikte içki içtik. İçtikten sonra ben ne yaptığımızı hatırlamıyordum. Ertesi günü olanları Nadja'ya soruyordum. Nadja da bana, 'Merak etme kötü bir şey olmadı' diyordu" dedi.

"KADİR BANA YUMRUK ATTI"

Olay günü Kadir Demir'i yapacakları düğün için eve fotoğraf çektirmeye çağırdıklarını anlatan sanık Küçükaltun, duruşmada şunları söyledi:

"İçki içerken Kadir, üçlü ilişki teklif etti. Nadja da ben de kabul etmedik. Arada kopuk kopuk şeyler hatırlıyorum. Ben tuvalette kusuyordum, bu sırada Kadir ve Nadja yatak odasına gitmişler. Nadja, 'beni bundan kurtar' dedi. Ben odadan çıktım, bıçak alıp geldim. Tartıştık. Kadir bana yumruk attı. Yere düştüm, bıçak da düştü. Kavga ettik, elinden bıçağı almak için uğraşırken parmaklarım kesildi. Biz kavga ederken Nadja odadan çıkmıştı. Sonrasını hatırlamıyorum."

MAHKEMEDE YALANI ORTAYA ÇIKTI

Mahkeme başkanının daha önceden birlikte üçlü ilişki yapıp yapmadıklarını sorması üzerine Küçükaltun, "Daha önceden üçlü ilişkimiz olmadı" dedi. Bunun üzerine mahkeme başkanının telefonunda bulunan üçlü ilişki görüntülerini sorması üzerine Elvan Küçükaltun, "Ben alkol aldığım için birçok şeyi hatırlamıyorum. Ben de bunu sonradan gördüm ve Nadja'ya sordum" diye cevap verdi.

"ZAMAN ZAMAN EVİMİZE GELİRDİ"

Duruşmada tercüman eşliğinde ifade veren tutuklu sanık Nadja Angela Grosser ise Kadir Demir'le 2020 yılında Side sahilinde gezerken tanıştıklarını söyledi. Grosser, Kadir Demir'in zaman zaman evlerine geldiğini ve üçlü ilişkiye girdiklerini anlatarak, "Olay günü Elvan, Kadir'i çağırmak için birkaç defa telefon açtı. Kadir önce telefona bakmadı sonra geri aradı. Kadir geldiğinde birlikte alkol aldık. Sonra üçlü ilişkiye girdik. Bu sırada Elvan odadan çıktı" dedi.

banner2
Yorumlar (0)