Uyuşturucu çetesinden Messi'ye akılalmaz tehdit!

Arjantinli futbolcu Lionel Messi'nin eşi Antonela Rocuzzo'nun ailesine ait bir süpermarkete, kimliği bilinmeyen kişiler tarafından silahlı saldırı düzenlendi. Polisin olay yerinde, "Messi, seni bekliyoruz. Javkin de uyuşturucu kaçakçısı, sana göz kulak olamaz." mesajını bulduğu kaydedildi.

Genel 03.03.2023, 17:14 03.03.2023, 17:15
Uyuşturucu çetesinden Messi'ye akılalmaz tehdit!

Paris Saint-Germain'in yıldızı Lionel Messi'nin eşi Antonela Rocuzzo'nun ailesine ait bir süpermarkete silahlı saldırı düzenlendi.

"MESSI'YE HİTABEN BİR TEHDİT MESAJI BIRAKTILAR"

Ülkenin Rosario kentinde, Messi ve eşinin ailesinin de yaşadığı bölgede uyuşturucu kaçakçısı bir grup aileye ait "Unico süpermarket" zincirine silahlı saldırıda bulundu. Yerel saatle 03.20'de süpermarketin kapısına ateş açan silahlı kişilerin Messi'ye hitaben bir tehdit mesajı bıraktıkları bildirildi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Polisin olay yerinde "Messi, seni bekliyoruz. (Rosario Belediye Başkanı) Javkin de uyuşturucu kaçakçısı, sana göz kulak olamaz." mesajını bulduğu kaydedildi. Olaya ilişkin detaylı açıklama yapmayan yetkililerin saldırının aydınlatılması için soruşturma başlattığı bilgisi paylaşıldı.

"AİLEYİ KORUMAK ZORUNDAYIZ"

Rosario Belediye Başkanı Pablo Javkin, Radio 2'ye verdiği röportajda, Rocuzzo ailesinden birkaç kişiyle görüştüğünü belirterek "Aileyi korumak zorundayız. Onların bu olayla hiçbir ilgisi yok." ifadesini kullandı. Javkin, uyuşturucu çetesinin, vermek istediği mesajın daha geniş alana yayılması için Messi'nin ailesinin ismini kullandığını söyledi.

banner2
Yorumlar (0)