Yokuştan kayan kamyon apartman boşluğuna düştü

Sancaktepe’de kasasındaki eşyaların boşaltılması için yokuşa park edilen kamyon, kaymaya başladı. Kamyonun kasasındaki iki kişi son anda atlarken, hızlanan kamyon bir apartmanın önündeki boşluğa düştü. Kazada şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı.

Genel 29.10.2022, 19:56 29.10.2022, 20:01
Yokuştan kayan kamyon apartman boşluğuna düştü

Kaza, Sancaktepe'de Fatih Mahallesi Hikmet Sokakta meydana geldi. Mustafa Atay yönetimindeki 34 CLU 924 plakalı kasası eşya dolu kamyonu yokuşta park etti. Eşyaların boşaltıldığı sırada içinde şoförü olmayan kamyon kaymaya başladı. Kamyonun kasasındaki iki kişi kamyondan atlarken, hızlanan kamyon bir apartmanın önündeki boşluğa düşerek durdu.

KAMYONU VİNÇLE ÇIKARDILAR

O sırada yolda kimsenin olmaması olası bir faciayı önledi. İhbar üzerine olay yerine itfaiye ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen vinç kamyonu bulunduğu yerden çıkardı.

"KAMYONUN KASASINDAKİ İKİ KİŞİ SON ANDA ÇIKMIŞ"

Mahalle sakini İsmail Koca "Binadan eşya indiriyorlarmış. Malzeme indirirken kamyonun freni boşalıyor ve olduğu gibi binaya giriyor. Çocuklar ise o sırada aşağıda oynuyormuş. Onlara bir şey olmadı. Kamyonun kasasındaki iki kişi son anda çıkmış" dedi.

Adem Sağlam ise "Malzeme indirirken kamyonun freni boşalmış. Araçta kimse yokmuş, o sırada etrafta çoluk çocuk da yokmuş. Kaza nedeniyle binayı itfaiye ekipleri tedbir amaçlı boşaltmış" dedi.

banner2
Yorumlar (0)