Yolda yürürken silahlı saldırıya uğradı!

Gaziosmanpaşa'da 2 kişi, husumetlileri olduğu öğrenilen motokuryeye ateş açtı. Silahlı saldırıda motokurye ve yoldan geçen bir kadın yaralandı.

Genel 07.10.2022, 18:22 07.10.2022, 18:44
Yolda yürürken silahlı saldırıya uğradı!

Gaziosmanpaşa Yenidoğan Mahallesi'nde dün saat 16.00 sıralarında 2 kişi sokakta karşılaştıkları ve husumetlisi olduğu öğrenilen bir motokuryeye kurşun yağdırdı. Kurşunların hedefi olan motokurye kanlar içerisinde yere yığılırken, o sırada yoldan geçen Emine Köroğlu'na da mermi isabet etti.

SALDIRGANLAR KOŞARAK UZAKLAŞTI

Saldırganlar farklı yönlere koşarak olay yerinden kaçtı. Çevredekiler durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Sağlık ekipleri yaralılara ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı. Ambulansla çevre hastanelere götürülen yaralı kadının hayati tehlikeyi atlattığı, motosikletli kuryenin ise durumunun ağır olduğu öğrenildi. Polis ekipleri saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

"EŞİM KENDİNİ KORUMAYA ÇALIŞIRKEN VURULMUŞ"

Silahlı saldırıda yaralanan Emine Köroğlu'nun kocası Sedat Köroğlu, eşinin karın bölgesinden vurulduğunu belirterek, "Kendi aralarında bir husumet olduğu bilgisi var. Olay bu şekilde gelişmiş.

banner2
Yorumlar (0)