Anne-kız hastaneyi birbirine kattı!

Yalova'da panik atak geçirdiği gerekçesiyle hastaneye giden Tülay Çiftçi (44) serum takılmayınca kızı Sinem Çiftçi (19) ile birlikte güvenlik görevlisi doktor ve hemşireye saldırdı. Hastane personelini darbeden anne ve kızın o görüntüleri güvenlik kameralarına yansıdı.

GÜNDEM 12.09.2022, 11:38 12.09.2022, 12:21
Anne-kız hastaneyi birbirine kattı!

Olay, 3 Eylül Cumartesi günü saat 16.00 sıralarında meydana geldi. Rahatsızlanan Tülay Çiftçi, Yalova Devlet Hastanesi’ne acilden giriş yaptı. Kendisiyle ilgilenen doktora şikayetlerini anlatan Çiftçi, serum takılmasını istedi. Doktor panik atak geçirdiğini söylediği hastasına, serum takılmasına gerek olmadığını, EKG çekilmesi gerektiğini belirtti. Çiftçi, serum takılmasında ısrar edince doktor da "Sağlıkçı olan benim, sakin olun" diyerek müşahede bölümüne yönlendirdi.

SALDIRI ANLARI KAMERALARA YANSIDI

Bu sırada annesinin rahatsızlığını duyan Sinem Çiftçi, hastaneye geldi. Annesi ile konuşan Çiftçi, bir anda öfkeyle hastane koridorunda koşarak, hastaya müdahale eden başka doktora yumruk attı. Uzm. Dr. Esengül Doğan’ı (49) darbeden anne-kız, kendilerini engellemeye çalışan hemşire Abdurrahman Ekin (24) ile güvenlik görevlisi Esra Uslu’ya (28) da saldırdı. Bu anlar ise hastanenin güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedildi.

banner2
Yorumlar (0)
24
az bulutlu