Bahçeli'ye 'kurultay' hediyesi

MHP Genel Başkan Başdanışmanı Eyyup Yıldız, ekim ayında gerçekleşen ve Devlet Bahçeli'ye Genel Başkanlığa yeniden seçildiği tarihi kurultayın maketini hediye etti.

Gündem 12.12.2021, 21:05 12.12.2021, 21:13
Bahçeli'ye 'kurultay' hediyesi

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi'nce 9 Ekim 2021'de Ankara'da düzenlenen ve Devlet Bahçeli'nin de katıldığı Ülkü Ocakları Türk Gençliği Büyük Kurultayı'nın maketi hediye edildi. Bahçeli'nin kurultayda yaptığı tarihi konuşmanın bulunduğu maketi, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Eyyup Yıldız takdim etti.

YILDIZ: ÇALIŞMALARIMIZ İÇİN GÜÇ VERDİ

Maketin sunumunun yapıldığı anları sosyal medya hesabından paylaşan Yıldız, "Ülkü Ocakları Türk Gençliği Büyük Kurultayımızın maketini Sayın Genel Başkanımıza takdim ettik. Liderimiz çalışmalarımızdan ötürü tebrik ve takdirlerini almak bizi gururlandırdığı gibi bundan sonraki çalışmalarımız için de güç verdi. Rabbimiz başımızdan eksik eylemesin" notunu düştü.

KURULTAY 9 EKİM'DE GERÇEKLEŞMİŞTİ

Türk Gençliği Büyük Kurultayı koronavirüs salgını önlemlerine uygun şekilde üst kurul delegeleri, belediye başkanları, ilçe başkanları ve özel davetlilerin katılımıyla Ankara Kapalı Spor Salonu’nda 9 Ekim 2021 Cumartesi günü gerçekleştirilmişti.

banner2
Yorumlar (0)