Bakan Mahmut Özer'den okul müdürüne fırça: Ne biçim adamsın!

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Şanlıurfa'da ziyaret ettiği bir okuldaki eksikleri işaret ederek okul müdürüne, “Para istediniz de para mı vermedik? Bu çocukları niye burada mahzun halde bırakıyorsunuz” dedi. Bakan Özer, İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt’a ise "Gezdirdiğiniz okul böyleyse gezdirmediğiniz okullar nasıl" diye sordu.

GÜNDEM 05.01.2022, 22:56 05.01.2022, 23:13
Bakan Mahmut Özer'den okul müdürüne fırça: Ne biçim adamsın!
">

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Şanlıurfa’daki Buhara Eğitim Kampüsü'nde bulunan Halilurrahman Ortaokulu'nu ziyaret etti.

''Bu çocukları niye burada mahzun halde bırakıyorsunuz”

Sınıfları inceleyen ve öğrencilerle sohbet eden Özer, daha sonra okul bahçesinde okul müdürüne, “Buraya bir basketbol sahası yapılmaz mı? Siz ne biçim adamsız ya? Siz ne iş yapıyorsunuz? Para istediniz de para mı vermedik? Bu çocukları niye burada mahzun halde bırakıyorsunuz” dedi.

SANLIURFA’DA TEMASLARINI SURDUREN MILLI EGITIM BAKANI MAHMUT OZER, HALILURRAHMAN ORTAOKULUNU DOLASIP, OGRETMEN VE OGRENCILERLE SOHBET ETTI. FOTO:ALI LEYLAK-SANLIURFA-DHA

Bakan Özer, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt’a ise “Sayın Müdür, gezdirdiğiniz okul böyleyse gezdirmediğiniz okullar nasıl” diyerek tepki gösterdi.

banner2
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
0
hafif kar duşu