Kızılay yöneticisinin Karamollaoğlu'na yanıtı; "Epeyce yaşlı, kan ihtiyacı olursa geri çevirmeyiz"

Kızılay'ın Ahbap Derneği'ne çadır satmasını, "Kan bile vermem. Hastaneye gider veririm ama oraya vermem" sözleriyle eleştiren Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'na, Kızılay Genel Sekreter Yardımcısı Murat Ellialtı, yanıt verdi. Ellialtı, "Karamollaoğlu epeyce yaşlı. Bir gün kan ihtiyacı olursa olgun davranır, kendisini geri çevirmeyiz" dedi.

Gündem 12.03.2023, 18:02
Kızılay yöneticisinin Karamollaoğlu'na yanıtı; "Epeyce yaşlı, kan ihtiyacı olursa geri çevirmeyiz"

Merkez üssü Kahramanmaraş olan depremlerde, Kızılay'ın Ahbap Derneği'ne çadır satmasının yankıları devam ediyor. Tartışmalara geçtiğimiz günlerde Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da dahil oldu.

"KIZILAY'A KAN BİLE VERMEM"

Kızılay'a bundan sonra kan vermeyeceğini söyleyen Karamollaoğlu, "Ben bundan sonra Kızılay'a hiçbir surette ne yardım ederim ne de yardım edilmesini teşvik ederim. Bu mantığa ben güvenmem. Kan bile vermem. Hastaneye gider veririm ama oraya vermem" diyerek tepki gösterdi.

KARAMOLLAOĞLU'NA YANIT GELDİ

Karamollaoğlu'na Kızılay'dan bir cevap geldi. Kızılay Genel Sekreter Yardımcısı Murat Ellialtı, Karamollaoğlu'nun yaşlı olduğunu, bir gün kan ihtiyacı olursa geri çevirmeyeceklerini söyledi.

"KARAMOLLAOĞLU EPEYCE YAŞLI"

Twitter hesabındaki paylaşımında Ellialtı, "Karamollaoğlu epeyce yaşlı. Bir gün kan ihtiyacı olursa olgun davranır, kendisini geri çevirmeyiz. Ancak kan işini de siyasete alet etmesin" ifadelerini kullandı. 

banner2
Yorumlar (0)