Kulak zarını patlatana kadar dövdüler! "Bu değilmiş" deyip kaçtılar

Antalya'da tanımadığı kişiler tarafından aracının içinde darp edilmesi sonucu kulak zarı patlayan ve yüzünün çeşitli yerlerinden yaralanan kişi, darp raporu alıp şikayetçi oldu. Dayak yedikten sonra kişilerin "Bu değilmiş" deyip kaçtığını ileri süren vatandaş, "Davamdan vazgeçmeyeceğim" dedi.

Gündem 19.03.2023, 12:21
Kulak zarını patlatana kadar dövdüler! "Bu değilmiş" deyip kaçtılar

Antalya'nın Etiler Mahallesi Kızılarık Caddesi üzerinde aracıyla evine giden Kudbettin Kaya, caddeden sokağa gireceği sırada bir başka araç önünü kesti.

SERBEST BIRAKILDILAR

Araçtan inen kimliği belirsiz 4 kişi, iddiaya göre Kaya'yı sebepsiz yere darp etmeye başladı. Kullandığı otomobil içinde kafasına tekme ve yumruklar yiyen Kaya, kanlar içinde yere yığıldı. Kavgayı çevredekiler ayırırken, kişiler olay yerinden geldikleri otomobille ayrıldı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, Kaya'yı hastaneye kaldırdı. Darp raporu alan Kaya, şüphelilerden şikayetçi oldu. Emniyette ifadeleri alınan şüpheliler serbest bırakıldı.

"BU DEĞİLMİŞ DEYİP KAÇTILAR"

Olayı anlatan Kaya, "Ekmek aldım eve geliyordum. Kavşakta korna bastı arkamdan. 'Acil bir durum mu oldu?' diye sordum. 'Sen şimdi ne olduğunu görürsün' deyip aracı önüme kırdılar. Önce 2 kişi aracıma girdi, sonra 2 kişi daha geldi. Tekme ve yumruklarla yüzüme vurdular. Sonra 'Bu değilmiş' deyip gittiler. Kişileri tanımıyorum, trafikte de sorun yaşamadık. Polisteki ifadelerinde küfrettiğimi söylemişler. Kulağımın zarı patlak. Şikayetçi oldum ve davamdan vazgeçmeyeceğim" dedi.

banner2
Yorumlar (0)