Ünlü çift boşanıyor!

Bir süredir evliliklerinde kriz yaşadıkları konuşulan Hadise ile Mehmet Dinçerler, boşanıyor. Önceki gün Dinçerler'e dava açan ünlü şarkıcı, bu hamlesinin ardından iş insanını sosyal medya hesaplarından sildi. Yaşananların ardından konuyla alakalı açıklama yapan Hadise'nin boşanma nedeni de ortaya çıktı.

Gündem 15.09.2022, 14:48 15.09.2022, 15:16
Ünlü çift boşanıyor!

Mehmet Dinçerler'den geçtiğimiz ocak ayında evlilik teklifi alan ve 'evet' diyen Hadise, mutluluğunu takipçileriyle de paylaşmıştı. Tektaşını gösteren ünlü popçu, "Bölümümüz şimdi başlıyor" notunu düşmüştü. Dinçerler de sevgilisinin paylaşımına, 'Mrs. Dinçerler' yorumunu yapmıştı.  İş insanının Hadise'ye aldığı  tektaş yüzüğün fiyatının 3 milyon TL olduğu ortaya çıkmıştı.

SESSİZ SEDASIZ EVLENDİLER

Aile arasında, geleneklere uygun bir törenle nişananlanan ve evlilik yolunda ilk adımı atan ünlü çift, nisan ayının sonunda nikah masasına oturmuştu. Çırağan Sarayı'nda yapılan nikâha sadece 20 kişi davet eden ikili, haberin basına yansımaması için konukların görüntü almasını yasaklamıştı.

"EŞİM BANA KRALİÇE GİBİ BAKIYOR"

Nikah sonrası Kıbrıs'ta sahneye çıkan ve evlendiğini duyuran Hadise, 'Prenses' şarkısını söylemeden önce; "Bu şarkıyı yıllardır söylüyorum ama evlendikten sonra ilk defa seslendireceğim. Prenses şarkımda şöyle bir şey söylüyorum; 'Prensesler gibiydim baba evinde'. Eşim bana gerçekten kraliçe gibi bakıyor. Prenses değil, kraliçe gibi. Ona buradan teşekkür ediyorum her şey için. Beni bu kadar güzel sevdiği için, hep yanımda olduğu için" ifadelerini kullanmıştı.

Mehmet Dinçerlere boşanma davası açan Hadiseden ilk açıklama

YÜZÜKLER ÇIKTI

Son günlerde evliliklerinde kriz yaşadıkları haberleriyle gündemden düşmeyen çiftten Hadise, 3 milyon değerindeki evlilik yüzüğünü takmamaya başlamıştı. Çok geçmeden Mehmet Dinçerler de alyanssız görüntülenmişti.

BOŞANMA DİLEKÇESİNDEKİ DETAYLAR

Bir süredir birlikte görüntü vermeyen çift, ayrılık iddialarıyla ilgili açıklama yapmamıştı. Ancak Hadise ve Mehmet Dinçerler'den kötü haber geldi. Hadise Açıkgöz, 4,5 aylık aylık evliliğini bitirmek için harekete geçti ve Mehmet Dinçerler'e, Beykoz Adliyesi’nde boşanma davası açtı. Çiftin, fikir ayrılığından dolayı böyle bir karar aldığı konuşuluyor.

2. Sayfa'nın haberine göre; "Mehmet Dinçerler'den sanat hayatımla ilgili baskı görüyorum" diyen Hadise, dilekçesinde şu ifadelere yer verdi:

Mehmet Dinçerler evlendikten kısa süre sonra Hadise'nin sanat hayatını kısıtlayıcı tutum ve tavırlar sergilemeye başladı. Bu davranışlar zaman içinde psikolojik baskı boytutuna vardı. Baskılar Hadise'yi yıpratmaya başladı. Sadece kişisel hayatını değil, sanat hayatını da etkileyecek boyuta vardı. Ayrı yaşamaya başlayan çiftin evliliği fiilen de bitti.

DİNÇERLER'DEN ŞAŞIRTAN İSTEK

Hadise ile Mehmet Dinçerler'in avukatları, boşanma davası için bir araya geldi. Ünlü şarkıcı, boşanma için Mehmet Dinçerler'den maddi ve manevi hiçbir talepte bulunmazken; Dinçerler, Hadise'ye evlilik teklifinde taktığı 3 milyonluk yüzükle birlikte düğünde takılan tüm takıları istedi.

Mehmet Dinçerlere boşanma davası açan Hadiseden ilk açıklama

MEHMET'İ TAKİBİ BIRAKTI

Boşanma haberinin duyulmasının ardından Instagram sayfasında sadece Mehmet Dinçerler'i ve kendi markasını takip eden Hadise,eşini takipten çıktı. Hadise birlikte yer aldıkları fotoğrafları da kaldırdı. Çok geçmeden Mehmet Dinçerler de Hadise'yi takibi bıraktı. O da aşk pozlarını sayfasından sildi. Ünlü şarkıcı, Twitter'daki resmi hesabında ise 'Dinçerler' soyadını kullanmaya devam ediyor.

HADİSE'DEN İLK AÇIKLAMA

Tüm bunların ardından sessizliğini bozan Hadise, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Ünlü şarkıcı, paylaşımında; şu ifadeleri kullandı:

Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet'e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ederim.

Mehmet Dinçerlere boşanma davası açan Hadiseden ilk açıklama

"HAMİLE DEĞİLİM"

Öte yandan Hadise Açıkgöz'ün geçtiğimiz günlerde hamile olduğu iddia edilmişti. Çıkan haberlerin ardından ünlü isim, sessizliğini bozmuştu. Her fırsatta çocukları çok sevdiğini ve anne olmak istediğini belirten Hadise, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

Bu kadar özel bir konuda açıklama yapmak zorunda kalmış olmaktan son derece rahatsız hissetmekle beraber; ısrarla yapılan yalan hamilelik haberleri ile ilgili maalesef açıklama yapmak zorunda hissediyorum. Hamile değilim ve bunun için bir tedavi de görmüyorum. Bilginize...

Mehmet Dinçerlere boşanma davası açan Hadiseden ilk açıklama

MEHMET DİNÇERLER: SON 1 SENEME HAKSIZLIK

"Çok özel ve hassas olan bu konuda sessiz kalmak en doğrusu olur diye düşünmüştüm. Gelinen durumda ise, yapılan yakıştırmaları görünce susmanın şahsıma, aileme ve özellikle çok emek verdiğim son 1 seneme haksızlık olacağını düşünüyorum.

Karşılıklı olarak çok değer vererek başladığımız ilişkimiz son bulmuş olsa da, ilişkimiz süresince Hadise'nin sanat hayatını belki de en çok destekleyen kişi oldum. Konserlerini ailem dahil en önden gururla izlediğime ve başarılarıyla da kendisiyle onur duyduğuma herkes şahit olmuşken, bugün öne sürülen iddiaları şaşkınlıkla karşılıyorum.
Evliliğimizi sonlandırmak ortak görüşümüz doğrultusunda olup, tek isteğim süreci herkes için en hayırlı olacak şekilde saygı çerçevesinde bitirmektir. Başka hiçbir talep ve isteğim olmamıştır. Kendi dünyama dönmek adına herkesten bana ve aileme saygı rica ediyorum. Sevgiler..."

4 aylık eşine boşanma davası açmıştı...Hadisenin suçlamalarına Mehmet Dinçerlerden ilk yanıt

banner2
Yorumlar (0)