Yaşantısı, aşkları, söylemleri ve fotoğraflarıyla çok konuşulan şarkıcı Hadise, dijital platformda konuk olduğu bir programda "erkek" kriterini açıkladı. Şarkıcının, "Erkeğin maddi gücü önemli; 'Neyine güvenip bana yaklaşıyorsun?' diye sorarım." ifadeleri sosyal medyada çok konuşuldu.

Hadise3 6624

TEKRAR EVLENMEYİ ÇOK İSTİYOR

Tekrar evlenmeyi ve çocuk sahibi olmayı çok istediğini söyleyen Hadise, "Bir şeylerin bitebileceğine inanıyorum. Benim gibi deli, kreatif kafaya sahip bir kadın için sonsuza dek bir kişiyle ömür boyu mutlu olamaz. Tekrar evlenir misin diye sorarsan 'evet', tekrar boşanır mısın diye sorarsan yine 'evet' derim. Yeğenim Melik Hamza'dan dolayı da bir çocuk istiyorum. Çocukları çok seviyorum. Bu dünyaya çok güzel bir çocuk yetiştireceğimi inanıyorum. O yüzden anne olmak isterim" dedi.

Hadise2 6624

"ERKEĞİN MADDİ GÜCÜ ÖNEMLİ"

Son dönemlerde kadın-erkek ilişkilerinde ekonomik durumların tartışmalara yol açmasıyla ilgili de şarkıcı şu ifadeleri kullandı:

"İlişkilerimde ödediğim tatiller olmuştur. Erkek dürüst olacak, 'benim durumum yok şu an, yarı yarıya yapalım' dese ne güzel! Ama erkeğin maddi gücü önemli.' 'Neyine güvenip bana yaklaşıyorsun' diye sorarım ben. 'Kendine güvenen şöyle gelsin' diye bir paylaşım da yapmıştım. Bu kadını her şeyiyle taşıyabileceksen gel."

Hadise1 6624

"FAKE HESABIM VAR"

Hadise, sosyal medya hesabından hiç kimseyi takip etmemesi üzerine "Fake hesabın var mı?" sorusuna ise "Evet fake hesabım var. Kendi hesabımdan yanlışlıkla birini like'ladığımı düşünsene... Bu olayın nerelere geleceğini düşün. Bu çok büyük bir risk olduğu için bir fake hesabımdan her şeyi takip ediyorum." yanıtını verdi.

Editör: Murat Kaya