Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel'in eşi Caner Yıldırım, Paris'te kredi kartını düşürdü. Kredi kartını bulan kişinin yaptığı harcamaları sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla anlatan Yıldırım, karısına takılmadan edemedi. 

Hand1

"KARIMDAN DAHA İNSAFLI"

Yıldırım paylaşımında, "Karımdan daha insaflı harcama yaptığını fark etmişimdir." ifadelerini kullandı. Yıldırım'ın bu paylaşımı, kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu.

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARIYLA KONUŞULUYOR

Ünlü oyuncu Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel'in eşi Caner Yıldırım sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem oluyor. Yıldırım bu defa, Paris'te kredi kartını düşürdüğünü anlattı.

KARTINI TATİLDE KAYBETMİŞ

Tatilde kredi kartını kaybeden ünlü isim yaşadıklarını sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştı. Yıldırım olaya tepkisini, "POV: Kredi kartımı bulup harcama yapan kişinin karından daha insaflı harcama yaptığını fark etmişsindir" diyerek gösterdi.

Hand5

TAKİPÇİLERİ ŞAŞIRDI

Kartını bulan kişinin harcama üstüne harcama yaptığını, Paris'te bir otelde bir şeyler içtiğini, konaklamış bile olabileceğini açıklayan Caner Yıldırım'ın, bu yaşananlara mizahi bir dille anlatması takipçilerini şaşırttı.