Deniz Mersinlioğlu kimdir? Deniz Mersinlioğlu adına yapılan bağış, sosyal medyada oldukça dikkat çekti. Deniz Mersinlioğlu'nun ani vefatı, sevdikleri arasında derin bir üzüntü ve şok yaratmıştır. Deniz Mersinlioğlu'nun anısını yaşatmak adına sevdikleri, onun adını yaşatmak ve güzel ruhuna layık bir şekilde anmak için hayvansever bir yardım kuruluşuna bağışta bulunmuşlardır. Bu bağış sonrasında arama motorlarında Deniz Mersinlioğlu kimdir? araştırmaları başladı..

Deniz Mersinlioğlu Kimdir 1

Deniz Mersinlioğlu Kimdir?

Deniz Mersinlioğlu, Koç Üniversitesi mezunu bir yazılım mühendisi olarak, uzun yıllar boyunca çeşitli projelerde yer alarak yazılım dünyasına önemli katkılarda bulunmuştur. Mobil uygulama geliştirme, Swift programlama dili ve çeşitli teknolojiler konusunda uzmanlaşmış olan Mersinlioğlu, kariyeri boyunca React JS Developer, iOS Developer ve CTO gibi önemli pozisyonlarda yer almıştır. Sadece yazılım dünyasında değil, aynı zamanda gönüllü çalışmalarıyla da dikkat çeken bir kişilik olan Deniz Mersinlioğlu, hayvansever bir yardım kuruluşuna yapılan bağışlar aracılığıyla sosyal sorumluluk alanında da aktif rol almıştır. Başarılı yazılımcı, ani bir şekilde hayatını kaybetmiştir.

Deniz Mersinlioğlu Kimdir 3

Deniz Mersinlioğlu Adına Angels Farm Sanctuary Bağışı

Deniz Mersinlioğlu adına yapılan bağışta: "Sevgili Deniz Mersinlioğlu, bu dünyaya veda edişinizin ardından sizi çok seven Sevgili Tülin Uğurlu ve Başak Zabcı: 'Her zaman kalbimizde ve dualarımızda olacaksın, ışıklar içinde uyu' dedi ve güzel ruhunuza değsin diye bakıma muhtaç hayvan dostlarımıza sizin adınıza bağışta bulundu." mesajı yer aldı.
 

Editör: Nurseli Fırat