Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, son dönemde güçlü sesi ve sosyal medya paylaşımlarıyla konuşuluyor. Küçük yaşlarda müzikle ilgilenmeye başlayan şarkıcı, son dönemde ise paylaşımlarıyla ön planda.İbrahim Tatlıses'in sonradan ortaya çıkan kızı Dilan Çıtak son paylaşımıyla kafaları karıştırdı.

Dilan 1

FOTOĞRAFINI SİLDİ

Babasının gölgesinde olmadığını ve kendi ayakları üzerinde durarak müzik kariyerini inşa ettiğini her fırsatta dile getiren Dilan Çıtak yine gündemde. Uzun süre küs kaldıktan sonra barışan baba kızın, bir kez daha arasının açıldığı haberi magazin gündeminde yer almıştı. Tatlıses'in, sosyal medya hesabından Dilan Çıtak'ı takipten çıkardığı ve kızıyla birlikte olduğu fotoğrafları sildiği iddiaları vardı.

Dilan 2

AYLAR SONRA GELEN İTİRAF

Dilan Çıtak paylaşımında "Bir kız çocuğuna yapılan şiddeti psikolojik baskıyı, psikolojik tacizi herkes bilmeli ve görmeli. Bugün ben bir kız çocuğu olarak susarsam yarın daha fazla şiddete uğrayan çocuklarımız olur bizim" dedi.

Dilan 3

KAFA KARIŞTIRAN İFADE

İbrahim Tatlıses'in kızı devamında "Anlatacaklarımdan sonra bütün dünya böyle bir şiddet yanlısını sevmeye devam edebilir ama artık herkes gerçeği bilmeli ki ben ait olmadığım bu kıyafeti huzurla üzerimden çıkarayım" ifadelerini kullandı.

Editör: Barış Sözal