Arnavutköy-Mecidiyeköy seferini yapan İETT otobüsü şoförü, araca fazla yolcu alması nedeniyle yolcuların tepkisiyle karşılaştı. Şoföre hakaret ve küfürler savuran bazı yolcuları, diğer yolcular zor sakinleştirdi. Yolculara kızan İETT şoförü ise kapıları açmayınca bazı yolcular sinir krizi geçirdi.

ŞOFÖRE SALDIRMAK İSTEDİLER

336 M numaralı otobüsünün dünkü seferinde iddiaya göre kapasitesi dolan otobüse daha fazla yolcu almaya çalışan şoför ile yolcular arasında tartışma yaşandı. Birkaç durak devam eden ağız dalaşında, şoförün kendilerine küfür ve hakaret ettiğini iddia eden bazı yolcular şoföre saldırmak istedi. 

TARTIŞMA ÇIKINCA ARACI DURDURDU

Yaşanan gerginlik nedeniyle sefere devam etmeyen otobüs şoförü otobüsü durdurdu. Yolcular ve şoför arasında tartışma devam ederken bazı yolcular otobüsten inmek istedi. 

KAPILARI AÇMAYINCA PANİK ATAK GEÇİRDİ

Kapıları açmayan şoför ile diğer yolcular arasında da tartışmalar başlayınca otobüste bulunan bir kadın panik atak geçirdi. Araçta çocuklarının olduğunu söyleyen kadın, "Beni burada indir lütfen çok korkuyorum" diyerek şoföre defalarca ısrar etti.

O ANLAR KAMERADA

Yaşanan tartışma anları ve kadının atak geçirdiği anlar cep telefonu kamerasıyla anbean görüntülendi.

Editör: Sinan Turp