Emniyet ekipleri yurt genelinde göz açtırmıyor. İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Nine Hatun Mahallesinde gerçekleştirilen denetim sırasında bir marketten alışveriş yapmadan çıktığı görülen 2 kişiyi şüphe üzerine durdurdu.

Istanbulemniyetoperasyon

HER ŞEY ŞÜPHEYLE BAŞLADI

Üst aramalarında 2 peçeteye emdirilmiş uyuşturucu madde ele geçirilen E.Y. ve O.Ş. polis ekiplerince gözaltına alındı. Marketin güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen ekipler, O.Ş’nin, E.Y’den para karşılığında uyuşturucu maddeyi aldığını tespit etti.

Istanbulemniyettutuklama

SİCİLLERİ KABARIK ÇIKTI

Sorgulamalarında çeşitli suçlardan çok sayıda kaydı olduğu belirlenen şüphelilerden O.Ş emniyetteki işlemlerinin ardından salıverildi. Adliyeye sevk edilen şüpheli E.Y. çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı.

AYNI MAHALLEDE BİR EVE OPERASYON

Polis ekipleri, aynı mahallede uyuşturucu ticareti yapıldığı tespit edilen bir eve operasyon düzenledi. Evdeki aramada, 8 peçeteye emdirilmiş uyuşturucu, şişe içerisinde sıvı uyuşturucu, 3 cep telefonu, alüminyum folyo ve bir miktar para ele geçirilirken, M.T. ve M.S. gözaltına alındı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan M.T. serbest bırakılırken, adliyeye sevk edilen M.S. çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı.
 

Editör: Kübra Şenal