Ekran Haber'in özel haberine göre; 19 yaşındaki Yusuf F. annesi ve ağabeyini öldürdü. Kız kardeşini ve babasını ise ağır yaralayan Yusuf F. olayın ardından intihar girişiminde bulundu. Olay, Sanacaktepe Veysel Karani Mahallesi Hidayet Sokak'ta meydana geldi. Alınan bilgilere göre, aile arasında henüz belirlenemeyen nedenle tartışma yaşandı. Evden silah sesleri gelmesi ve komşuların durumu ihbar etmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

İNTİHAR ETMEYE KALKTI

Silah seslerinin duyulduğu eve giren polis ekipleri, ailenin oğlu Yusuf Fırat'ın aile bireylerine silahla ateş ettikten sonra kendisi de vurduğunu ve yaralandığını belirledi. Ekipler, olayda anne Sabiha, ağabey Bilal Fırat'ın öldüğünü, baba Murat ile kardeş Zehra Fırat'ın ise ağır yaralandığını tespit etti.

AİLE YAKINLARI EVE KOŞTU

Ağır yaralanan şüpheli ile baba ve kız kardeşi, ilk müdahalenin ardından sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı. Durumu öğrenen Fırat ailesinin yakınları ile komşuları evin önüne gelirken, bazılarının fenalaştığı gözlendi. Olay yeri inceleme ekiplerinin incelemesinin tamamlanmasının ardından cenazeler, Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Editör: Ceyda Bıyıklıoğlu