Ataşehir'de beton mikseri caddedeki trafik ışıklarında mendil satan hamile kadını ezdi. Metrelerce sürüklenen kadın ve bebeği olay yerinde hayatında kaybetti. Olay yerine gelen hamile kadının yakınları sinir krizi geçirirken sürücü gözaltına alındı.

Mendil Satan Hamile Kadını Ezdi

HAMİLE KADIN VE BEBEĞİ HAYATINI KAYBETTİ

Kaza saat 11.00 sıralarında Kayışdağı Caddesi'nde meydana geldi. kadına çarptığını farkeden sürücü, bir süre sonra durdu. İhbar üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri tarafından yapılan incelemede, beton mikserinin ezdiği hamile kadın ve bebeğinin olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi.

Mendil Satan Hamile Kadını Ezdi3

HABERİ ALAN YAKINLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Yapılan incelemenin ardından kadının ve bebeğinin cenazesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılırken, sürücü Salim Baycan gözaltına alınarak emniyete götürüldü. Kazayı gören motosiklet sürücüsü ''Kırmızı ışık yanıyordu, kadın mendil satmaya çalışıyordu. mendil uzatırken kadın o anda kamyonun önüne geldi.'' diye konuştu. Çevre sakinlerinden bir kişi ise, ''Mendil satıyormuş kırmızı ışık yanıyormuş o sırada. Araçlar hareket ettiğinde şoförde hareket etmiş kadın da önünne atlamış.'' şeklinde konuştu. Polisin kazayla ilgili çalışması sürüyor.

Editör: Gizemnur Savaş