İzmir Valisi Süleyman Elban, jandarma ekiplerince Seferihisar'daki bir tarlada gerçekleştirilen operasyonla 10 kilogram skunk maddesi ve 1350 kök kenevir bitkisi ele geçirildiğini açıkladı.

SEFERİHİSAR'DAKİ BİR TARLADA

Açıklamada, İzmir İl Jandarma ve Karabağlar İlçe Jandarma Komutanlığınca alınan duyum üzerine araştırma yapıldığı belirtilerek, Serefihisar ilçesi sorumluluk sahasında bulunan şahıslara ait tarlaya operasyon düzenlendiği aktarıldı.

10 KİLOGRAM SKUNK, 1870 KÖK KENEVİR

İzmir İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü, Karabağlar ve Seferihisar İlçe Jandarma Komutanlıkları ekiplerince gerçekleştirilen operasyonda, 10 kilogram skunk maddesi, 1350 kök skunk bitkisi, 1870 kök kenevir bitkisi, 1 hassas terazi ve 40 sentetik ecza hapının ele geçirildiği bildirildi.

Viz3-1

2 FİRARİ ŞÜPHELİ ARANIYOR

Olayla ilgili tahkikata başlandığı ve firari durumda olan 2 şüphelinin yakalanması çalışmalarının devam ettiği belirtilen açıklamada, İzmir İl Jandarma Komutanlığı'nın başta terör ve uyuşturucu ile mücadele görevleri olmak üzere kamu düzeni ve huzurun devamı ile genel emniyet ve asayişin sağlanması için milletinin emrinde kararlıklıkla görevine devam ettiği hatırlatıldı.