YouTube'da milyonlarca takipçisi bulunan Kafalar Grubu'nun üyesi Bilal Hancı, dün gece eşini barda bir kızla aldatırken yakalandı. Eşinin ihanetiyle yıkılan Esin Çepni, fenomen ismin öpüştüğü videoları sosyal medya hesabından ifşa ederek gözyaşlarına boğuldu. 

SOSYAL MEDYADA İFŞA ETTİ

2021 yılında nikah masasına oturduğu Bilal Hancı'nın ihanetiyle yıkılan Esin Çepni, Instagram hesabından yaptığı açıklamada acısını şu sözlerle dile getirdi: Her zaman güçlü durmaya çabaladım, her zaman dışım sert kabuk olsa da içim kan ağladı. Bugün anladım ki dışından ağlayanlardan korkulurmuş. Sizin merhametli, düzgün sandıklarınız asıl iş bitirenlermiş. Bu gece kafamdan kaynar sular döküldü. Sebebini de gözlerimle gördüm. Siz de görün istiyorum. Bedenim o kadar küçüldü ki kalbim içeride eziliyor. Gözüme bir damla uyku girmedi. Hiçbir şey bilmiyormuşuz meğerse. Ulu orta yapılan ihanetin sessizce acısını çekecek kadar asil değilim, isterseniz beni yargılayın. Saatlerdir yatakta felç olmuş gibi 20-20 saniyelik videoları başa alıp alıp izliyorum. Gizli saklı yapmak bir yana dursun, göz göze dudak dudağa şarkılar söyleyecek kadar aşağılıklaşılmış. Bir yanda evli bir adamın bardaki eğlencesi kız diğer yanda boşanma süreci tamamlanmamış eşim. Ben ne yapayım siz söyleyin."  Çepni, "Fiziksel ve ruhsal olarak iyi değilim. Biraz dinleneceğim bir süre" açıklamasında bulundu. 

bilal-hancii

BİLAL HANCI SESSİZLİĞİNİ KORUYOR

Sosyal medyada gündem olan bu ihanet skandalı sonrası gözler ünlü fenomen Bilal Hancı'ya kaydı. Hancı'nın konuyla ilgili herhangi bir paylaşım yapmadığı görüldü. 

BİLAL HANCI'NIN ÖPÜŞTÜĞÜ KADIN KİM

Sosyal medyaya düşen video sonrası ünlü fenomen Bilal Hancı'nın öpüştüğü kadın kim merak edildi. Bekar olduğu söylenen kadının ismine dair şu an bir bilgi yok.