CHP 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabı X'ten çok sert bir paylaşıma imza attı.

Kemal Kilicdaroglu16

"SANA AYAKKABILARIMI BİLE VERMEM..."

Sinan Oğan'ın “Kılıçdaroğlu, bana Cumhurbaşkanlığı Yardımcılığı ve üç bakanlık teklif etti” açıklamasına verdiği yanıtta Kılıçdaroğlu, “Sana bırak üç bakanlık ve Cumhurbaşkanlığı Yardımcılığı vermeyi, boyatmak için ayakkabılarımı bile vermem.” ifadelerini kullandı. 

"SEN BEKACI DEĞİL PARACIYMIŞSIN"

Kılıçdaroğlu'nun paylaşımında, "İncinsen de sözün düzünü diyeceğim. Sana bırak üç bakanlık ve Cumhurbaşkanlığı Yardımcılığı vermeyi, boyatmak için ayakkabılarımı bile vermem! Sen domuz bağcı teröristlerin ortağı, para düşkünü bir siyaset tüccarı, cehennemin kapılarını milletin üstüne kitleyen, Türkiye'nin batması ve parçalanması için kurulan plana sadık bir B.O.P ajanısın. Senin beklentin başkaymış… Sen bekâcı değil, paracıymışın…" dedi. 

Sinan Ogan16

"MİLLETİN GELECEĞİNİ KAÇ DOLARA SATTIN?"

Eski genel başkanın tweeti, şöyle devam etti:

"Azerbaycan televizyonuna verdiğin röportajda, çiftliğini 1,5 milyon dolara bile satmayacağını söylüyorsun. Peki, vatanın ve milletin geleceğini kaç dolara sattın? Bu ülkeyi ben yönetmiş olsam çıkacak tek kriz senin şahsi ekonomik krizin olacaktı. Ben yönetmiş olsam; mülteciler evine dönmüş, milletin konut sorunu çözülmüş, gençler araba alabilir hale gelmişti. Bugün Rus'un, İngiliz'in, Avrupalıların ve Arapların tapusuna verdiğiniz sahillerimiz ve tatil bölgelerimiz milletimizin olacak, şu güzel yaz aylarında bütün milletimiz tatilini yapacaktı. 14 Mayıs akşamı efendini aramışsın. Ona ilk turda I,5 da bırakın P'ye tamamlamayın demişsin. Sanma o yaptıklarınız, o aldıklarınız yanınıza kalacak. Nedamet getir. Seçimlerde bu milletin geleceği ile nasıl oynadınız anlat. Sözüm ona 'milliyetçiymiş.' Sermaye sevdalısı, kurulan hain planın sadık yamağısın. Hadi yüreğin yeter, efendilerinden izin alabilirsen, yarın Sinan Ateş davasına gel, katledilen milliyetçi bir vatan evladının hakkına sahip çık, göreyim yüreğin kaç okka… Hepinizin milliyetçiliği, benim vatan sevgimin zekatı kadar yoktur. Sizin benden tek fazlanız; tapularınız ve banka hesaplarınızdır. Ama şüphen olmasın kurduğunuz planı başınıza geçireceğim..."

Sinan Ogan15

İŞTE O PAYLAŞIM: