Kim Milyoner Olmak İster 1 Milyonluk soruyu açtıran Rabia Birsen Güvercin, pozitif enerjisi ile ekranları başında olan herkesi kendine hayran bıraktı. ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programına katılan yarışmacı, 400 Binlik soruyu doğru cevaplayarak 1 Milyon TL'lik soruya ulaştı. İşte detaylar...

Rabia-Birsen-bir-milyonluk-soru

1 Milyonluk Soruyu Açtıran Rabia Birsen Kimdir? Ne Oldu?

Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya katılan Rabia Birsen Güvercin, 24 yaşında ve aslen Konyalı. Bilgisi, güzelliği ve pozitif enerjisi ile herkesi kendine hayran bırakan yarışmacı, Ankara'da yaşıyor ve Gazi Üniversitesi Biyoloji mezunu. Kaktüs yetiştiriciliği ile uğraşan Rabia Birsen, aynı zamanda yeminli izci. Bir kedisi ve bir köpeği bulunan yarışmacı, kolunu geçen sene kurban bayramında kıyma makinesine kaptırdığını belirtti. El amputasyonu ameliyatı geçiren Güvercin, "Sonra daha havalı bir kolum oldu." dedi. Güzel gülüşü ile dikkatleri çeken Rabia Birsen,  doğru yanıt verdiği sorular ile 1 Milyonluk soruya kadar ulaştı. 

Kim-milyoner-olmak-ister-Kenan-imirzalıoğlu

Kenan İmirzalıoğlu Alnından Öptü!

Kenan İmirzalıoğlunun sunumu ile Kim Milyoner Olmak İster, yine geceye damgasını vuran bir yarışmacı ile ekranlardaydı. Yarışmaya katılan 24 yaşındayı Rabia Birsen Güvercin, doğru yanıtladığı sorular ile adım adım ilerlerken, pozitif enerjisiyle de neşe saçtı. Rabia Birsen Güvercin, her soruyu doğru yanıtlayarak ilerledi ve 400.000 TL'lik soruya ulaştı. 400.000 TL'lik soruyu da doğru yanıtlayarak bugüne kadar 1 milyon liralık soruyu açtırmaya hak kazanan 5. kişi olarak Kim Milyoner Olmak İster tarihine geçti. Kenan İmirzalıoğlu, 400.000 TL'lik soruyu bilerek 1 milyon liralık soruyu açtırmaya hak kazanan Rabia'yı alnından öptü.