NOW TV'de Pazartesi akşamları seyirci karşısına çıkan Kızıl Goncalar dizisinin 15. bölümü yayınlandı. Kızıl Goncalar dizisinde Meryem'in artık dayanacak gücü kalmamıştır. Kızıl Goncalar'da Cüneyd'in annesi ile ilgili öğrendiği sır ne? Kızıl Goncalar dizisi 15. bölümde neler oldu? Detaylar haberimizde...

KIZIL GONCALAR 15. BÖLÜM ÖZETİ

Annesinin, sandığının aksine, intihar ettiğini öğrenen Cüneyd yıkılır. Ancak bildikleriyle afallayan yalnız Cüneyd değildir. Mira’nın gerçek annesinin Meryem olduğunu öğrenen Levent, vicdanıyla korkuları arasında sıkışır. Bu sırada Meryem de Cüneyd ve Zeynep’e dair önemli bir sırrı öğrenmiş ve köşeye sıkışmıştır.

Kizik Goncalar Cüneyd

MERYEM GEMİLERİ YAKMAYA KARAR VERDİ

Müyesser, Hasna ve Affan’ın desteğini arkasına alan Sadi Hüdayi ise posta oturmak için tehlikeli ve cüretkar bir plan yapar. Cüneyd kendisini ortasında bulduğu bu mücadelede dedesi Mürşid Efendi için endişelenmektedir ve ayağa kalkmak için ihtiyaç duyduğu gücü Zeynep’in sözlerinde bulacaktır. Levent ise Zeynep’i kurtarmak için peşine düştüğü Cüneyd’in annesiyle ilgili bambaşka bir gerçeğe ulaşsa da  Meryem’in dayanacak gücü kalmamış, gemileri yakmaya karar vermiştir.

Editör: Halide Tonga