NOW TV ekranlarında yayınlanan Kızıl Goncalar dizisinin dün yeni bölümü yayınlandı. Başrollerini Özcan Deniz, Özgü Namal, Mert Yazıcıoğlu gibi isimlerin paylaştığı dizide şehit sahnesi dikkat çekti. O sahne sosyal medyadan en çok konuşulan konular arasına girdi. 

ŞEHİTLER İÇİN DUA EDİLDİ

Yeni bölümleri yeniden verilmeye başlanan dizinin son bölümü yine çok konuşuldu. Kızıl Goncaların'ın son bölümünde Cüneyd'i tedavi eden Levent'in babası Suavi'ye geçmiş olsun dilemek için tarikattan onlarca insan eve ziyarete gitti. Ziyaret sırasında Levent ve Cüneyd'in ailesi aralarında tartışırken televizyonda şehit haberi geçti. Suavi de aralarındaki tartışmaya dalıp habere gereken önemi vermediklerini, şehitler için de dua etmelerini istedi.

O SAHNE GÜNDEM OLDU

'Siz münakaşa ederken ajansta yedi askerimiz şehit oldu geçti. Onu duymadınız. Siz bana dua etmeye geldiniz sağ olun eksik olmayın. Sizden ricam şehitlerimiz için edin duanızı.' sözleri herkesi duygulandırdı.

1

Dizideki diyaloglar ve konuları ele alış biçimi büyük beğeni toplarken oyuncuların da başarılı performansı sosyal medyada takdir topluyor. Kızıl Goncalar'ın her sahnesi gündem olurken Prof. Dr. Özgür Demirtaş'tan yorum gecikmedi.

2

Demirtaş, dizide Cüneyd karakterine hayat veren Mert Yazıcıoğlu'nu övdü. Demirtaş; 'Kızıl Goncalar çok güzel dizi. Mert Yazıcıoğlu muazzam oynuyor' ifadelerini kullandı.

Editör: Meltem Kaya Sapmaz